کد خبر: 50676 A

برخی سلبریتی‌ها که علاقه بیشتری به استفاده از استایل‌های خاص و عجیب دارند گاه با لباس‌های راحتی در انظار عمومی ظاهر می‌شوند.

ایران آرت: سلبریتی‌ها همواره در معرض دید عام و خاص هستند و استایل و طرز لباس پوشیدنشان در مکان‌های عمومی همواره جلب توجه می‌کند. این بار در این مطلب ما عکس‌هایی جالب و شکار شده از ستاره‌ها با لباس راحتی و لباس خواب در محل‌های عمومی را آماده کرده‌ایم.

برخی از سلبریتی‌های مشهور دنیا از کیم کارداشیان گرفته تا سلینا گومز و … تاکنون بار‌ها استایل راحتی شبانه خود را به تیپ روزانه خود تبدیل کرده و با آن در میان عموم ظاهر شدند!

به گزارش پرشین وی، ستاره‌های هالیوود تمام تلاش خود را می‌کنند که با پوشیدن لباس‌های طراحان مشهور، بهترین ظاهر خود را ارئه دهند، چون می‌دانند که مورد انتقاد و بحث‌های داغ در روزنامه و مجلات و حتی شبکه‌های اجتماعی قرار خواهند گرفت. اما بعضی از این هنرمندان پایشان را فراتر می‌گذارند و با پوشیدن لباس‌هایی عجیب و غریب تمام توجهات را به خود جلب می‌کنند، حتی اگر به قیمت مسخره کردنشان تمام شود.

زشت و عجیب‌ترین مدل لباس هالیوودی‌ها و سلبریتی‌های لباس‌ها و پوشش چهره‌های مشهور هالیوودی یکی از پترن‌های اصلی شیک پوش هاست، اما گاهی همین شیک پوشان مورد توجه لباس‌هایی مسخره برای متفاوت بودن انتخاب می‌کنند. لباس هالیوودی‌هایی که گاهی از تفاوت زیاد به سمت عجیب و زشتی می‌رود.

تصاویر زیر گلچینی از سبک پوشش ستاره‌های مشهور با لباس خواب و راحتی در میان مردم است:

1

2

4

5

6

7

8

9

10

 

مدل سلنا گومز کیم کارداشیان مانکن سلن دیون ال فانینگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین