کد خبر: 51560 A

ویکتوریا بکهام از تغییر سبک پوشش و استایل خود و دلیل دور شدن از لباس‌های اندامی و استفاده از پوشش‌های متعادل‌تر سخن گفت.

ایران آرت: ویکتوریا بکهام از روزهای گذشته خود حرف می‌زند. او در صحبت‌های اخیرش درباره این که لباس‌های اندامی او ناشی از "احساس عدم امنیت" بود، می‌گوید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال درباره سبک شخصی خود نیز احساس سردرگمی کرده است یا نه، گفت: نه، واقعا چنین زمانی وجود ندارد. وقتی در Spice Girls حضور داشتم، طراحان مد و لباس، پوشش اعضای گروه را تعیین می‌کردند؛ اما، من هرگز در زندگی شخصی خودم با یک طراح لباس کار نکرده‌ام. من عادت داشتم لباس‌های تنگ اندامی بپوشم که هنوز هم بعضی از آن لباس‌ها را در کمد خود نگه داشته‌ام. با این وجود اکنون دیگر سبک شخصی من متعادل‌تر و ساده‌تر شده است.

​به نقل از وبسایت دینو، خواننده سابق گروه اسپایس گرلز گفت: وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، کاملا می‌توانم تشخیص دهم که علت پوشش سختگیرانه‌ام در آن زمان، احساس گمراه کننده ناامنی‌های شخصیتی بود. این که من همیشه لباس‌های تنگ و اندامی کوتاه می‌پوشیدم ناشی از ترس بوده است.

دیوید و ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام در ادامه صحبت‌های خود توضیح می‌دهد که با گذشت زمان، سبک و سیاق شلوغ و پرهیاهویش در لباس پوشیدن، تغییر کرده است. او در گفتگو با نسخه ویژه مجله The Guardian’s Weekend، درباره شلوغی و پیچیدگی همراه با ناامنی‌های شخصیتی صحبت کرد.

همسر دیوید بکهام گفت: با شروع فعالیت حرفه‌ای و شلوغ‌تر شدن شرایط، سبک پوششم نیز تغییر کرد. من نمی‌توانستم برای انجام کارهای روزانه‌ام، با کفش‌های پاشنه بلند مجلسی در استودیو بدوم و همه کارهایم را با لباس‌های مجلسی انجام دهم. مادر بودن، همسر بودن و در کنار این دو، هر روز در استودیو بودن باعث شد من تغییر کنم. یادم می‌آید یک بار در طول نمایشی در نیویورک، یک ست پیژامه مردانه پوشیده بودم و همه آرزو داشتند به راحتی من باشند! هیچ کس باور نمی‌کرد من این لباس‌ها را بپوشم!

​وی افزود: هیچ شکی وجود ندارد که با گذشت زمان و پیرتر شدنم، اعتماد به نفسم نیز افزایش یافته است. دیگر به خوبی می‌دانم چه چیزهایی روی من اثر می‌گذارند، چه چیزی خوب به نظر می‌رسد و همین طور چه چیزی باعث می‌شود احساس اعتماد به نفس و راحتی هر چه بیشتر داشته باشم.
 

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

 

 

 

ویکتوریا بکهام دیوید بکهام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین