کد خبر: 52757 A

او که به یکی از بزرگ‌ترین نمادهای مشهور مد، تبدیل شده است، طرفداران زیادی دارد و فقط در اینستاگرام نزدیک به ۸۰ میلیون فالوئر دارد.

ایران آرت: مراسم هفتاد و دومین جوایز امی در ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) ۲۰۲۰، به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و آنلاین برگزار شد. جیمی کیمل،‌ مجری مراسم به‌تنهایی در سالنی پر از عکس هنرمندان سریال‌های تلویزیونی این برنامه را در لس‌آنجلس اجرا کرد. این در حالی بود که دست‌اندرکاران مجموعه‌ها یا از خانهٔ خود و یا از جشنی با تعداد محدود حضار به شکل ویدئویی در مراسم شرکت کرده بودند.

در این دوره از جوایز امی (اسکار تلویزیونی) زندیا کلمن، بازیگر ۲۴ ساله تاریخ‌ساز شد. او جوان‌ترین بازیگر زنی است که توانسته برنده جایزه «بهترین بازیگر زن سریال‌های درام» شود.

بازیگر و خواننده‌ آمریکایی است که در سال ۲۰۱۸، به عنوان یکی از زنان خوش‌پوش در وبسایت Net-a-Porter معرفی شد.

همشهری آنلاین نوشت او که به یکی از بزرگ‌ترین نمادهای مشهور مد، تبدیل شده است، طرفداران زیادی دارد و فقط در اینستاگرام نزدیک به ۸۰ میلیون فالوئر دارد.

او به‌خوبی می‌داند کجا چه لباسی را باید بر تن کند که در مرکز توجه حضار باشد و همواره انتخاب‌های جسورانه‌ای دارد. بی‌دلیل نیست که زندیا در سال ۲۰۱۹ یکی از تاثیرگذاران در حوزه‌ مد شده است.

در ادامه تصاویری از استایل این هنرمند جوان و خوش‌پوش را می‌بینیم.

         
 
استایل زندایا جوایز امی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین