کد خبر: 54841 A

لباس‌های خانم میزل سرشار از ویژگی‌های استایل دهه ۵۰ میلادی است. آنها با وجود کلاسیک بودن، برای مهمانی‌های سال ۲۰۲۰ هم مناسبند.

ایران آرت: خانم میزل با بازی Rachel Brosnahan که توانست جایزه گلدن گلوب را به عنوان بهترین بازیگر زن سریال کمدی از آن خود کند، در این سریال یکی از خوش‌پوش‌ترین زنان در تاریخ سریال‌های تلویزیونی است.

خانم میزل در این سریال یک زن خانه‌دار ۲۶ ساله است که بعد از اینکه همسرش او را ترک می‌کند، به طور اتفاقی وارد حرفه استندآپ کمدی می‌شود و داستان‌های جالبی می‌سازد.

لباس‌های خانم میزل سرشار از ویژگی‌های استایل دهه ۵۰ میلادی است. او دو استایل متفاوت دارد. یکی در طی روز به عنوان یک زن خانه‌دار ایده‌آل با استایلی سرتاپا دهه پنجاهی شامل پالتوهای فاخر، پیراهن‌های کمردار و کت و دامن است، و دیگری در شب به عنوان یک کمدین زمانی که به قسمت پایین شهر می‌رود با لباس‌هایی غیررسمی مثل یقه‌اسکی و شلوار مشکی و پیراهن‌های مشکی کلاسیک.

آنچه در استایل او بسیار قابل توجه است این است که آنها با وجود کلاسیک بودن، برای مهمانی‌های سال ۲۰۲۰ هم مناسبند. مثل کفش‌های پاشنه‌برجسته یا گیره موی مرواریدی که در دهه ۵۰ مد بودند و الان هم هستند.

همچنین استایل غیررسمی او از ژاکت‌های بافتنی گرفته تا شلوارهای فاق‌بلند همه امروز هم مد هستند و بسیار پوشیده می‌شوند.
 

پوشش لباس فشن خانم میزل شگفت انگیز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین