کد خبر: 56086 A

در مراسم تحلیف جو بایدن و کامالا هریس دو دختر جوان توجه‌ها را به خود جلب کردند و اکنون هر دوی آنها با شرکت مدلینگ آی‌ام‌جی قرارداد تبلیغاتی امضا کرده‌اند.

ایران آرت: الا امهاف، دخترخوانده معاون رئیس جمهوری آمریکا پس از درخشیدن در مراسم تحلیف جو بایدن با یکی از معتبرترین بنگاه‌های تبلیغاتی و مدلینگ جهان قرارداد همکاری امضا کرد.

به نقل از نیویورک تایمز، الا که دختر ۲۱ سال داگ امهاف (همسر کامالا هریس) از ازدواج پیشین اوست، با پوشیدن یک لباس ساده اما زیبا توجه بسیاری از حاضران در مراسم تحلیف ریاست جمهوری آمریکا و رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

پس از آنکه پخش تلویزیونی تصاویر الا امهاف در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد، مدیران شرکت آی‌ام‌جی مادلز سراغ او رفتند و یک قرارداد تبلیغاتی مهم با دخترخوانده خانم معاون رئیس جمهوری بستند.

الا امهاف دخترخوانده کامالا هریس

همشهری آنلاین نوشت البته الا پیش‌تر برای شرکت‌های کوچک‌تر کار تبلیغات و مدلینگ انجام داده بود اما ورود به دنیای آی‌ام‌جی می‌تواند از این نظر برای او یک فرصت کم‌نظیر باشد. دفتر مرکزی آی‌ام‌جی در نیویورک سیتی است و این شرکت بین‌المللی چند دفتر در شهرهای لندن، لس‌آنجلس، میلان، پاریس و سیدنی هم دارد. جیجی و بلا حدید، خواهران ۲۴ و ۲۵ ساله خاندان سرشناس حدید از جمله مدل‌های مشهور این شرکت هستند.

الا که یک برادر بزرگ‌تر به نام دوک دارد، در یکی از مدارس معتبر نیویورک در رشته هنرهای زیبا درس می‌خواند و می‌خواهد در آینده طراح شود. او طراحی‌هایش را در وبسایت شخصی خود به فروش می‌رساند و البته هنوز به شکل حرفه‌ای وارد این این حوزه نشده است.

دیگر ستاره مراسم تحلیف بایدن آماندا گورمن بود؛ شاعری که یکی از سروده‌های خود را برای حاضران در کنگره خواند و بسیار تحسین شد. جستجو برای یافتن کت زردرنگ این شاعر رنگین‌پوست ۲۲ ساله در مراسم تحلیف حدود ۱۳۲۸ درصد افزایش یافته است. او هم با ای‌ام‌جی قرارداد همکاری امضا کرد.

مدل مانکن کامالا هریس آماندا گورمن الا امهاف
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین