کد خبر: 58311 A

او می‌گوید: بعضی اوقات احساس می‌کنم دارم می‌میرم، گه‌گاه بعضی از نقاط بدنم بی‌حس می‌شود و واقعا می‌تواند شدید و ترسناک باشد...

ایران آرت: کندال جنر با اشاره به منتقدانی که ادعا می‌کنند او به دلیل امتیازهای ویژه‌اش نمی‌تواند احساس اضطراب کند، درباره جدال ادامه‌دار خود با بیماری‌های روانی صحبت کرد.

ستاره سریال "همپای خانواده کارداشیان" از تجربه اضطراب خود هنگام ساخت مجموعه ویدیویی جدید برای نشریه ووگ صحبت کرد که طی آن چند بار احساس کرده باید به بیمارستان برود چون نمی‌توانسته نفس بکشد.

خانم جنر گفت: "من هم زمان‌هایی داشتم که احساس کردم باید به سرعت به بیمارستان برده شوم چون احساس می‌کردم قلبم از جایش در آمده و نمی‌توانم نفس بکشم و نیاز دارم کسی کمکم کند. بعضی اوقات احساس می‌کنم دارم می‌میرم، گه‌گاه بعضی از نقاط بدنم بی‌حس می‌شود و واقعا می‌تواند شدید و ترسناک باشد."

به نقل از ایندیپندنت، سوپرمدل ۲۵ ساله همچنین در صحبتی ویدیویی گفت که همیشه افرادی سعی خواهند کرد بگویند شما به دلیل "امتیازهای ویژه و زندگی بی‌نظیر" خود نمی‌توانید مشکل روانی داشته باشید. اما خانم جنر اشاره کرد چنین مواردی بدان معنا نیست که او هم نمی‌تواند روزهای بدی را تجربه کند.

کندال جنر

او گفت: "افرادی خواهند بود که می‌گویند "خب او دیگر دلیلی برای نگرانی ندارد! او می‌خواهد برای چه مضطرب باشد؟" من هیچ وقت نمی‌آیم به شما بگویم من بخت خوبی نداشته‌ام، البته می‌دانم که زندگی بسیار خاص و بی‌نظیری داشته‌ام و دختری بودم که سرشار از نعمت بزرگ شده است."

این سوپرمدل با اشاره به سر خود افزود: "من هم هنوز یکی از اینها دارم و چیزی که این بالا وجود دارد بعضی اوقات و نه همیشه، خوشحال نیست و در تمام اوقات ارتباط برقرار نمی‌کند."

او ادامه داد: "فارغ از اینکه هرکس چه دارد و چه ندارد بدان معنی نیست که احساساتی واقعی در زندگی خود تجربه نمی‌کند."

مدل مانکن کندال جنر سوپرمدل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین