کد خبر: 59439 A

خرید این ساعت به دلیل داشتن طلای سفید ۱۸ عیار برای رونالدو ۳۷۱ هزار پوند آب خورده است.

ایران آرت: کریستیانو رونالدو، ستاره مشهور فوتبال، یکی از معدود افرادی در دنیا است که گران قیمت‌ترین ساعت رولکس تاریخ را دارند.

مهاجم تیم یوونتوس، ژانویه سال گذشته میلادی در حالی در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر در دبی شرکت کرد که یک ساعت رولکس مدل GMT Master Ice به دست داشت.

خرید این ساعت به دلیل داشتن طلای سفید ۱۸ عیار برای رونالدو ۳۷۱ هزار پوند آب خورده است.

به علاوه، ۳۰ قیراط الماس سفید هم در بند و قاب ساعت کار شده است.

digitalrolex-768x432

به گزارش روزیاتو، تنها تعداد معدودی این ساعت که ادغام بی عیب و نقصی از تجمل افراطی و نوآوری فنی توصیف شده را دارند.

رونالدوی ۳۶ ساله که به گفته مؤسسه ی فوربس، لقب پردرآمدترین بازیکن فوتبال دنیا را داشت، عنوان پردرآمدترین ورزشکار دنیا در دوران قرنطینه کرونایی را نیز از آن خود کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که او تنها از طریق صفحه خود در اینستاگرام موفق شد در دوران محدودیت های کرونایی که امکان فعالیت ورزشی و شرکت در مسابقات را از ورزشکاران گرفته بود، حدود ۱/۹ میلیون پوند درآمد داشته باشد.

کریس رونالدو با داشتن در مجموع بیش از ۴۰۰ میلیون دنبال کننده در تمامی شبکه های اجتماعی و همینطور درآمد و پاداش سالیانه ی ۶۴ میلیون دلاری خود از باشگاه فعلی اش، یوونتوس، کماکان یکی از پردرآمدترین ورزشکاران دنیا محسوب می‌شود.

https___s3-images.sportbible.com_s3_content_e20dd0525ef3798be45aac979883912d

در سال ۲۰۲۰ رونالدو ۱۰۵ میلیون دلار کسب درآمد کرد که ۴۵ میلیون دلار آن از قِبل قراردادهای او با شرکت های نایکی، آلتیس و هربالایف و همینطور درآمدش از برند CR7 خود بود. درآمد سال گذشته ی رونالدو یک میلیون دلار بیشتر از درآمد لیونل مسی، رقیب فوتبالی قدیمی اش بود.

اما در سال ۲۰۲۱، کاپیتان تیم پرتغال جایگاه پردرآمدترین ورزشکار دنیا را به کانر مک گرگور، بوکسور ایرلندی واگذار کرد.

 

کریستیانو رونالدو رونالدو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین