کد خبر: 61955 A

استایل تک رنگ مد فوق العاده محبوب در طول چند فصل گذشته است و دلیل خوبی است که در روزهای پاییزی به آن توجه کنیم! لباس های تک رنگ راهی آسان و بدون تلاش زیاد، برای زیبا جلوه دادن است.

ایران آرت: استایل تک رنگ مد فوق العاده محبوب در طول چند فصل گذشته است و دلیل خوب است که در روزهای پاییزی به آن توجه کنیم! لباس های تک رنگ راهی آسان و بدون تلاش زیاد، برای زیبا جلوه دادن است.

تک رنگ، گرچه ساده به نظر می رسد، اما یک روند فوق العاده همه کاره است، زیرا بسته به سبک شخصی شما، می توانید این روند را تا آنجا که می خواهید مینیمالیستی یا پیچیده جلوه دهید.

تک رنگ چیست؟

کلمه "mono" در تک رنگ به معنای تک و "chromatic" به معنی رنگ است. لباسی که فقط از یک رنگ تشکیل شده باشد تک رنگ خواهد بود.

این یک تصور غلط رایج است که لباس های تک رنگ، اساساً یک سایه، یک رنگ را از سر تا پا پوشیده اند. در واقعیت، می توانید سایه ها یا انواع مختلف را مخلوط کرده و مطابقت دهید و تا آنجا که می خواهید خلاق باشید.

به گزارش بیتوته، از آنجا که شما فقط با تن های مشابه کار می کنید، هنگام ترکیب و تطبیق پارچه ها و برش ها، و همچنین افزودن یک رنگ با لوازم جانبی یا جواهرات، آزادی بیشتری دارید.

در تابستان و پاییز گذشته، ممکن است لباس های تک رنگ روشن و رنگارنگ زیادی دیده باشید، اما اگر می خواهید روند تک رنگ را برای زمستان تطبیق دهید، ممکن است بخواهید آن را با رنگ های تیره تر در همان طیف امتحان کنید.

شکی نیست که من طرفدار زیادی در ظاهر تک رنگ دارم، چیزی در سادگی تک رنگ وجود دارد که آن را به یک کلاسیک بی انتها تبدیل کرده است.

کلمه "تک رنگ" به دو قسمت تقسیم می شود: "مونو" به معنی تک و "کروم" به معنی رنگ. بنابراین یک لباس تک رنگ از قطعات یک رنگ تشکیل می شود. این بدان معنا نیست که شما فقط از سر تا پا مشکی یا قرمز کامل می پوشید. نه، لذت یک لباس تک رنگ پوشیدن سایه ها و رنگ های مختلف از یک رنگ است.

چه برای چاپ، راه راه یا مسدود کردن رنگ، کار با ظاهر تک رنگ بسیار آسان است، هیچ نگرانی از پوشیدن رنگ هایی که از یکدیگر تعریف نمی کنند وجود ندارد. سیاه و سفید مشارکت کاملی را ایجاد می کند.

پوشیدن چندین لایه بافت متنوع از یک رنگ، به لباس عمق و بعد می بخشد و در عین حال به شما امکان می دهد قسمت های خاصی از بدن خود را برجسته یا کوچک جلوه دهید: در قسمت هایی از بدن خود که می خواهید بر آنها تأکید داشته باشید رنگهای روشن تر و تیره تر بپوشید.

 

مد استایل منوکورم تک رنگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین