کد خبر: 62720 A

جز طراحان لباس افراد مشهور دیگری هم در آنجا دیده شدند، بازیگرانی مانند «زندیا» (Zendaya) که جایزه‌ی "آیکون مد"، را دریافت کرد و دیگری خانم آنا تیلور- جوی Anna Taylor-joy)) که جایزه "صورت مشهور سال" را از آن خودش کرد. در این مراسم بسیاری از بازیگران و مدل‌هایی مانند؛ کارا دلوین و طراحان مشهور نیز حضور داشتند.

ایران آرت: هستی امیری : مراسم مُد سی‌اف‌دی‌ای (CFDA Fashion Awards) توسط کنسول طراحان مد آمریکا در پُول روم(The Pool Room) ، محله‌ی میدتون منهتن(Midtown Manhattan)  نیویورک سیتی با اجرای امیلی بلانت برگزار شد.

این مراسم پس از یک سال تاخیر کرونایی با هدف تشویق و افتخار و احترام به طراحانی که هرساله به صنعت مد خدمت کردند برگزار شد.

مایک امیری(Mike Amiri) با برند "امیری" که به تازگی چندین شعبه جدید در لاس‌وگاس و نیویورک باز کرده است هم در این مراسم نامزد بخش طراح مدِ مردان آمریکای امسال شد که در این مراسم با همسرش شیرین امیری(Shirin Amiri) حضور پیدا کرد.

کسانی که برای اولین بار نامزد این مراسم می‌شدند:

 ادوین تامپسون(Edvin Thompson) از برند تئوفیلیو(Theophilio)

مایسی اشلوس(Maisie Schloss) برای مایسی ویلن (Maisie Wilen) 

و همینطور جِری لورنزو (Jerry Lorenzo) برای برند فییِرآوگاد (Fear Of God).

به جز طراحان لباس افراد مشهور دیگری هم در آنجا دیده شدند، بازیگرانی مانند «زندیا» (Zendaya) که جایزه‌ی "آیکون مد"، را دریافت کرد و دیگری خانم آنا تیلور- جوی  Anna Taylor-joy)) که جایزه "صورت مشهور سال" را از آن خودش کرد. در این مراسم بسیاری از بازیگران و مدل‌هایی مانند؛ کارا دلوین و طراحان مشهور نیز حضور داشتند.

مثل مراسم دیگر، میهمان ها قبل از دریافت جوایز خود، باید پا بر روی فرش قرمز می‎ گذاشتند. و زمانی که تمام مراسم درباره‌ی مد و طراحان است، دیدن لباس‌هایی که افراد برای حضور در این پیش نمایش می‌پوشند بسیار جالب تر و خلاقانه تر است. 

همانطور که فورد (Ford) در این مراسم گفت: نام‌های زیادی به صنعت مد آمریکا داده شده، اما یک چیزی که می‌توانیم همگی با آن موافقت کنیم این است که مثبت‌نگری و عزم جدی، چیزی است که این صنعت را به پیش برده. امشب یک جشنی بود برای مد آمریکا و راهی که این صنعت، با وجود وضعیت کرونا، شاهد خلاقیت باورنکردنی‌ای هستیم، ما را وادار کرد که بیشتر از تمام زمان های گذشته به راه و روش متفاوتی فکر کنیم. درباره ی برند هایمان و تمام چیزهایی که به آنها باور داریم. در مورد مشتریان، کارمندان و تمام کسانی که بخشی از پیشرفت این کسب و کار هستند. صنعت مد صنعتی 3 ترلیون دلاریست که میلیون‌ها نفر را دربر می‌گیرد از جمله: طراحان، خیاطان، الگوسازان، هنرمندان، مدل‌ها، ویراستاران، هنرمندان آرایش مو و آرایش، عکاسان، همکاران فروش و غیره. دلایل زیادی برای احساس غرور وجود دارد و این باعث افتخار است که از افرادی تجلیل کنیم که امشب مد آمریکایی را به آنچه هست تبدیل کرده‌اند."

کاملا حقیقت دارد زیرا در کوچک ترین زمان های زندگی، پوشش و لباس ما جوری است که خود را نشان می‌دهیم و دیگران ما را می‌بینند.

مد آمریکایی هم جزو موارد دیگری است که دنیا درباره ی این کشور توجه می‌کند.

برخی از برندگان:

طراح سال: کریستوفر جان راجرز(Christopher John Rogers) 

طراح لباس مرد سال: امیلی بُد آجلا(Emily Bode Aujla)  با بِرند بُد (Bode)

کیارا(Ciara) برنده بخش طراح جواهر آمریکایی را، تلفار کلِمِنز(Telfar Clemens) با بِرند تلفار (Telfar) اعلام کرد.

در این مراسم عنوان طراح رو به رشد هم، ادوین تامپسون معرفی شد.

سی اف دی ای مایک امیری برند امیری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین