کد خبر: 37772 A

دو معمار ایرانی امسال عنوان درجه عالی نوآوری در طراحی را از مسابقه بین المللی طراحان برتر در انگلستان از آن خود کردند.

ایران آرت: نیما و سینا کیوانی که درسالهای گذشته موفق به کسب جوایز مختلف جهانی طراحی شده بودند، امسال عنوان درجه عالی نوآوری در طراحی Excellence in Innovation را از مسابقه بین المللی طراحان برتر (Leading Designers Awards 2019) درانگلستان از آن خود کردند.

این جایزه به انتخاب هیات داوران مجموعه مجله Lux Life در انگلستان به این استودیوی معماری ایرانی تعلق گرفته است . در واقع این جایزه، پس از بررسی آثار و فعالیتهای شرکتها و دفاتر فعال در زمینه طراحی معماری، معماری داخلی، طراحی مبلمان و گروه های فعال در زمینه طراحی در صنعت ساختمان و خانه در سراسر جهان با ملاک قرار دادن خلاقیت و نوآوری به کار رفته توسط آن شرکتها و رشد و تعالی آنها در این حرفه و تنها به دلیل شهرت آن مجموعه ها، به منتخبین این شرکتها اعطا می شود.

امسال هیات داوران این مسابقه به دلیل نوآوری به کار رفته در آثار این گروه معماری ایرانی در تلفیق معماری سنتی ایران با معماری مدرن این جایزه را به صورت افتخاری به این گروه اختصاص داده است.

2

به گزارش مهر، نیما و سینا کیوانی پیش از این هم با طراحی و اجرای پروژه های معماری "ارسی خانه"، "مهرخانه"، "خانه تبدیل شونده"، "دروازه گیلان" و "پردیس خانه" توانسته اند جوایز مختلف معتبر بین المللی را از آن خود کنند. آثار آنان در بسیار از مجلات و کتاب های معتبر معماری جهان به چاپ رسیده است. پروژه اُرسی خانه آنها در سال ۲۰۱۷ به عنوان بهترین ساختمان مسکونی سال در جایزه معمار خاورمیانه انتخاب شده است. این نخستین بار است که این جایزه یک شرکت ایرانی را مفتخر به دریافت نشان عالی نوآوری می داند.

3

معماری مسابقه معماری نیما کیوانی سینا کیوانی معمار ایرانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین