کد خبر: 39033 A

کیت بلانشت بازیگر فیلم ابرقهرمانی "ثور:رگنراک" درباره بازی ناتالی پورتمن در فیلم جدید "ثور" و همینطور فیلم "کاپیتان مارول" با بازی بری لارسون صحبت کرد.

ایران آرت: فیلم "ثور: رگنراک" (Thor: Ragnarok) در سال ۲۰۱۷ پس از دو دنباله‌ی نه چندان موفق اکران شد و نفسی تازه به چندگانه‌ی "خدای آذرخش" بخشید و یکی از به‌یادماندنی‌ترین شخصیت‌های شرور "دنیای سینمایی مارول" را معرفی کرد.

اگرچه ماجراجویی "تایکا وایتیتی" در فضا در میان فیلم‌های استودیوی مارول در رتبه‌های بالا قرار می‌گیرد و تحسین کارگردانانی مانند "کوئنتین تارانتینو" را در پی داشته، اما خود "کیت بلانشت" بازیگر نقش "هلا" در آن فیلم همچنان "کاپیتان مارول" (Captain Marvel) را ترجیح می‌دهد.

به گزارش سی نما، بازیگر استرالیایی برنده‌ی اسکار اخیراً به مناسبت اکران "کجا می‌روی برنادت؟"مصاحبه کرده و در پاسخ به این پرسش که نظرش در مورد حضور "ناتالی پورتمن" در چندگانه‌ به عنوان "ثور" جدید چیست، از این ایده حمایت می‌کند: "بسیار بسیار هیجان‌زده‌ام. دوست دارم هرچه زودتر ببینمش، زیرا از دیدن فیلم در کنار بچه‌هایم خیلی لذت می‌برم. اما ضمن احترام به تایکا باید بگویم که "کاپیتان مارول" را بیشتر دوست داشتم. شاید فیلم محبوبم باشد."

cate-blanchett-natalie-portman-759

"کاپیتان مارول" اوایل سال جاری میلادی نقدهای مثبت زیادی دریافت کرد و در سراسر دنیا ۱.۱۲۸ میلیون دلار فروخت. گفتن ندارد که "کاپیتان مارول ۲" هم توسعه خواهد یافت، اما در حال حاضر بخشی از فاز چهارم فیلم‌های مارول نیست، بنابراین دست کم تا سال ۲۰۲۲ روی پرده نمی‌رود.

اما تا آن زمان باید دید در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ وقتی "ثور: عشق و آذرخش" (Thor: Love and Thunder) روی پرده می‌رود، "ناتالی پورتمن" چگونه جانشین "کریس همسورث" خواهد شد.

 

کوئنتین تارانتینو ناتالی پورتمن کیت بلانشت کاپیتان مارول تارانتینو ثور: رگنراک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین