کد خبر: 39486 A

این استخر سه متر عمق و 25 متر طول خواهد داشت و به شناگران این احساس را می‌دهد که بر فراز شهر شنا می‌کنند.

ایران آرت: ساخت استخر در آسمان از پروژه‌هایی جذاب است که بسیاری از کشورها به فکر ساختن آن هستند. اکنون  لندن در حال ساخت استخر فوق‌العاده‌ای بر فراز خیابان‌های بلند شهر است. این استخر با ارتفاع 115 فوت (35 متر) بالاتر از خیابان‌ها ساخته می‌شود.

این استخر سه متر عمق و 25 متر طول خواهد داشت و به شناگران این احساس را می‌دهد که بر فراز شهر شنا می‌کنند. این استخر در طبقه دهم قرار دارد و دو ساختمان را به هم پیوندد می‌دهد. به این معنی که مردم می‌توانند از یک ساختمان لوکس به دیگری شنا کنند.

به گزارش انتخاب، شنا کردن در این استخر زیبا البته شجاعت بالایی خواهد خواست. استخر مذکور از جنس آکریلیک 20 سانتی متری در طرفین با 30 سانتی متر اکریلیک در قسمت زیرین ساخته شده و به شناگران این فرصت را می‌دهد تا منظره‌ای بی‌نظیر از لندن داشته باشند. البته این استخر دارای امکاناتی ویژه مثل آب گرم، رستوران با آب پرتقال مخصوص هتل و مواردی دیگر است. این استخر همچنین دارای چشم اندازهایی چشمگیر از لندن، از جمله خانه‌های پارلمان و سفارت جدید ایالات متحده است.

2

البته این استخر تنها امکانات موجود بین دو خانه نیست بلکه این ساختمان‌ها دارای امکانات مهم دیگری از جمله یک سینمای خصوصی داخلی است. شنا کردن در این استخر باعث می‌شود احساس کنید که در هوا شناور هستید.

4

3

معماری طراحی معماری مدرن استخر در آسمان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین