کد خبر: 41234 A

مدیر کاخ ورسای از ساخت ساختمانی در قسمت جنوبی این کاخ تاریخی برای اقامت گردشگران خبر داد.

ایران آرت، بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا، کشور فرانسه را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. از سال آینده گردشگران فرانسه با یک امکان جالب و جدید رو به رو خواهند شد.

 با شروع بهار آینده ، گردشگران علاقه مند می توانند از اقامتگاه های سنتی تری برای استراحت استفادده کنند. منظور ما از این اقامتگاهها خانه های روستایی نیست، بلکه به زودی گردشگران امکان حضور در کاخ های با ارزشی مثل کاخ ورسای را خواهند داشت.

به گزارش انتخاب، در سال 2015 ، مدیریت کاخ اعلام کرد که به دنبال یک شریک خارجی است تا سه ساختمان کاخ را به اقامتگاههای گردشگران تبدیل کند. اکنون مشخص شده که این شریک خارجی Airelles است؛ یک گروه میهمان نوازی که پیش از این نیز در فرانسه اقداماتی جالب انجام داده است.

در سال 2020 ، این شرکت شروع به پذیرش رزرو برای Le Grand Contrôle خواهد کرد. یک هتل 14 اتاقه در بخش جنوبی کاخ ایجاد خواهد شد. در این هتل رستوران جدیدی با حضور سرآشپز مشهور فرانسوی آلن دوکاس ، دومین سرآشپز  سرشناس جهان افتتاح خواهد شد.

البته اگرچه همه این خبرها بسیار جذاب است، اما بد نیست که گردشگران مطلع باشند هزینه یک شب اقامت در چنین شرایطی حداقل 500 دلار خواهد بود. البته فردی که بتواند از پس هزینه های یک شب اقامت بربیاید، می تواند امیدوار باشد از پس هزینه های ناهار و تفریحات درون رستوران نیز برخوردار باشد.

فرانسه کاخ ورسای
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین