کد خبر: 42468 A

گروه معماری نانگ در چین، با الهام از یک داستان عاشقانه، طراحی داخلی یک بوتیک لباس عروس را اجرا کردند.

ایران آرت، گروه معماری نانگ در توضیحات خود درباره ساخت بوتیک لباس عروس با عنوان" عروسی رویایی من" نوشت: وقتی برای اولین بار به خانه ای به سبک غربی واقع در کنوانسیون فرانسوی شانگهای رفتیم، صاحب خانه برای ما توضیح داد که چگونه یک دختر جوان ازدواج نکرده، سرکشی کرد، دگرگون شد و در نهایت عشق واقعی اش را پیدا کرد.

بوتیک رویایی لباس عروس

از این رو، ما به داستان "باغ مخفی" فکر کردیم که در آن مری به باغ ممنوعه شتافت و در آنجا مری و کالین کلید سعادت را پیدا کردند و یک حیات جدید و شاعرانه را با باغ تجربه کردند.

بوتیک رویایی لباس عروس

به گزارش آرل، در این متن آمده است: بنابراین ، ما یک "باغ مخفی" را برای دختران جوان آماده کردیم تا فروشگاه لباس عروسی به مکانی تبدیل شود که رویاهای آنها در آن جا پنهان شده است.

بوتیک رویایی لباس عروس

به منظور ایجاد تصور ورود به زمان و مکانی غیر منتظره، از متریال هایی برای معکوس کردن فضای های داخلی و خارجی استفاده کرده ایم. آجرهای شیشه ای روی دیوارهای خارجی به کار برده شده اند و دیواره های داخلی با آجرهای اصلی در معرض دید قرار داده شده اند. شیشه طیف دار سفید به منظور جداسازی اضافه شده است.

بوتیک رویایی لباس عروس

نور در امتداد طیف سفید از سقف پاشیده می شود تا بتواند نوعی قلمرو آسمانی در میان مه ایجاد کند. تنها رنگ روشن موجود در فضا ، یک درب رنگی و قوس دار سنگی است که مانند درهای موجود در ویرانه ها است که به زمان و مکان دیگر منتهی می شود و ما را به سمت فضاهای بی نظیر، یکی پس از دیگری، هدایت می کند.

بوتیک رویایی لباس عروس

اتاق پرو همانند داستان در اصلی کلید خوشبختی است. ما از پرده سفید استفاده می کنیم تا همه آشفتگی ها را دور بیندازیم و بگذاریم دختران جوان در یک فضای آینه مانند جادویی مانند از سه طرف توسط آینه ها احاطه شوند و بدین ترتیب یک معاد شاعرانه را تکمیل کنند. ما سعی کرده ایم تا همزیستی هماهنگی بین دو ویژگی هنری بودن و تجاری بودن پیدا کنیم و تناقض و هماهنگی را به شیوه ای نسبتا ملایم بیان می کنیم.

بوتیک رویایی لباس عروس

 

چین گروه معماری نانگ بوتیک لباس عروس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین