کد خبر: 46499 A

هتل درختی با محیطی مانند پارک احاطه شده است و دارای امکاناتی مانند سونا، استخر، بار، محل‌های نشیمن و سایر مناطق تفریحی کوچک است.

ایران آرت: معماری و طراحی داخلی این هتل درختی که به تازگی به اتمام رسیده و افتتاح گردیده در جنگل‌های گرمسیری اندونزی واقع شده و با اختلاف ارتفاعی از سطح زمین دارای سه کابین است که درون جنگل قرار گرفته و چشم انداز خوبی ایجاد کرده است.

طراحی این هتل توسط تیم معماران Alexis Dornier، به‌عنوان یک زمین آزمایشی برای سنجش ایده‌هایی در مورد چگونگی بالا بردن سازه‌ها از روی زمین برای داشتن اثرات کمتر تهاجمی و مقرون به صرفه‌تر و سریع بودن اجرا مورد توجه قرار گرفته است.

الکسیس خاطرنشان کرد: "در بیشتر پروژه‌ها در این جزیره از مقادیر زیادی بتن استفاده می‌کنند بنابراین ما می‌خواستیم این مسئله را به چالش بکشیم و ضمن ایجاد ترکیبی سورئال از ساختارهای صنعتی که در یک جنگل گرمسیری جاسازی شده‌اند، معماری سبکی ایجاد نماییم"

lift-treetop-hotel-2-711x1024

به گزارش دکوبوم، هتل با محیطی مانند پارک احاطه شده است و دارای امکاناتی مانند سونا، استخر، بار، محل‌های نشیمن و سایر مناطق تفریحی کوچک است.

هر یک از سه کابین دارای پله های مارپیچی هستند که دسترسی به درون را ممکن ساخته و استفاده از محیط با استفاده از جریان هوا و سایه های درختان مجاور و دوری از بوته های دارای حشرات فضایی منحصرد به فرد و دعوت کننده را برای توریست ها ایجاد کرده است.

lift-treetop-hotel-3-720x1024

هر یک از سه اتاق هتل طراحی متفاوتی دارند. کابین اول دارای طراحی سنتی تری است ، با یک تخت پرده ای  و یک حمام باریک کوچک طراحی شده طرح دوم دارای دیوار شیشه ای است که اتاق خواب را از حمام جدا می‌کند، در حالی که پنجره ها نور و چشم انداز خوبی از درختان را فراهم می‌کند.

lift-treetop-hotel-4-711x1024

اتاق سوم نیز دارای پنجره های کف تا سقف است که به دور اتاق می پیچند و پرده های سبک می توانند برای حفظ حریم خصوصی بسته شوند. این اتاق یک حمام بزرگتر نیز دارد که دارای صفحات چوبی است و امکان عبور نور طبیعی را فراهم می‌کند.


lift-treetop-hotel-6-711x1024

معماری معمار طراحی هتل درختی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین