کد خبر: 46616 A

نمای بیرونی ساختمان از بافت و شکل شیرینی‌های هندی الهام گرفته شده است و آجرها به عنوان متریال اصلی در نما نقش ایفا می‌کنند.

ایران آرت: طراحی داخلی و نمای منحصر به فرد این شیرینی و شکلات فروشی توسط استودیوی معماری Saransh به عنوان فروشگاه شیرینی KBM در هند طراحی و اجرا شده است که در ان در نمای بیرونی از متریال آجر و با تمی مدرن و با شکلی خمیده و نرم استفاده کرده است.

نمای بیرونی ساختمان از بافت و شکل شیرینی‌های هندی الهام گرفته شده است و آجرها به عنوان متریال اصلی در نما نقش ایفا میکنند.

لبه های نرم ساختمان با سبکی مدرن و تمی بازیگوش به جذابیت ساختمان کمک کرده تا در نهایت بتواند در بین محله های سفید و خاکستری معمول و رایج در خیابان های شهری هند بدرخشد.

1

به گزارش دکوبوم، فضای داخلی به عنوان یک گالری برای نمایش شیرینی ها در نظر گرفته شده است که قصد دارد به عنوان زمینه ای خنثی برای شیرینی های پر رنگ و لعاب باشد و به محصولات امکان دیده شدن و تمرکز بیشتر بصری برای کاربران را ایجاد نماید.

در واقع نمای فروشگاه به خصوص با ویترین و درب آرک مانند شیشه ای به جذب و به داخل فضا کشیدن مخاطبین بیشتر کمک کرده و به محض ورود بدون حواس پرتی از دکوراسیون، تمرکز مشتری به محصولات و خرید جلب می گردد.

2

طراحی داخلی ساده و مدرن با بکارگیری رنگ سفید و با چیدمان مناسب شفافیت بیشتر و دید کامل به محصولات را در این فروشگاه ایجاد کرده است.

3

 

معماری طراحی داخلی کافه طراحی رستوران شیرینی فروشی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین