کد خبر: 47757 A

این دفتر کار خانگی توانسته فضایی راحت و بی‌نقص را برای کار و مطالعه فراهم سازد.

ایران آرت: طراحان این آپارتمان را در بارسلونا اسپانیا طراحی کرده و به عنوان بخشی از فضای داخلی شرکت Egue y Seta، یک دفترکار خانگی شیشه‌ای را در راهرو ورودی ایجاد کرده‌اند.

فریم فلزی مشکی از پنجره‌های شیشه‌ای دفتر پشتیبانی می‌کند و بدون قطع منظره ورود نور را ممکن ساخته و بدون ایجاد دیواری مانع، دید به سایر قسمت‌های آپارتمان را نیز ممکن ساخته است.

به گزارش دکوبوم، در داخل این دفتر خانه شیشه‌ای مدرن، یک میز چوبی باریک قرار دارد که با یک قفسه کتاب طراحی سفارشی ترکیب شده و بعضی از قفسه‌ها با چوب اندود شده‌اند. روبروی میز یک مبل خاکستری راحت، چند گیاه و بالشتک‌های رنگی است، در حالی که مبل روی یک فرش برای افزدون گرمی و راحتی بیشتر قرار گرفته است.

4

در قسمت بالایی مبل راحتی روشنایی برای مطالعه در نظر گرفته شده و این امکان را فراهم کرده تا در حین دراز کشیدن یا نشستن راحت روی مبل نیز مطالعه و کار امکان پذیر باشد.

این دفتر کار خانگی بی‌نقص فضایی را برای کار و مطالعه فراهم کرده که می‌توانست به دلیل نزدیکی به درب ورودی غیر قابل استفاده باشد اما با طراحی هوشمندانه و با تفکیک با پارتیشن های شیشه‌ای علاوه بر مجزا شدن و استفاده بهینه از فضا توانسته یک فضای کار دنج و راحت را مهیا سازد.
 

5

این روزهای قرنطینه که همگی مجبور به دورکاری کار در منزل هستیم ایجاد چنین فضایی به داشتن تمرکز بیشتر و کیفیت کاری بهتر کمک خواهد کرد پس تا جایی که فضای منزل شما اجازه می دهد ایده بگیرید و با اختصاص قسمتی هر قدر هم کوچک به حوزه کاری و با تفکیک فضایی دکوراسیون منزل و تداخل فعالیت‌ها را سامان دهید.

666

 

معماری طراحی داخلی طراحی معماری مدرن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین