کد خبر: 18060 A

در یک نظرسنجی تلویزیونی چهره‌های جدید موسیقی پاپ آرای بسیار بالایی را کسب کردند.

ایران آرت: بهنام بانی در نظرسنجی برنامه "حالا خورشید" با اختلاف زیاد از دیگر خواننده‌های کشور به عنوان چهره سال 96 انتخاب شد.

به گزارش ایران آرت، عوامل برنامه "حالا خورشید" که اجرای آن را رضا رشیدپور به عهده دارد، با انتخاب منتقدین ۸ چهره موسیقی را به عنوان چهره‌های 96 انتخاب کردند و به نظرسنجی گذاشتند که این 8 چهره عبارت بودند از: بهنام بانی، محسن چاوشی، علی زندوکیلی، همایون شجریان، علیرضا عصار، حامد همایون، حمید هیراد و مهدی یراحی.

در این نظرسنجی بهنام بانی توانست با اختلاف زیاد آراء برنده شود و بعد از او هم یک خواننده تازه‌کار دیگر به نام حمید هیراد دوم شد. در این نظرسنجی همایون شجریان سوم و محسن چاوشی پنجم شدند.

این نظرسنجی که با انتخاب مردم انجام شد، تا حدی تغییر ذائقه مخاطبان از موسیقی‌های جدی‌تر به سمت موسیقی‌های عامه‌پسند را نشان می‌داد که البته در آن تب و هیجان ورود تازه‌کارها هم دخیل است.

نکته عجیب در این نظرسنجی میزان آراء علیرضا عصار است که در سال 96 آلبوم خوب "جز عشق نمی‌خواهم" را منتشر کرد ولی گویا آلبوم حرفه‌ای او به اندازه تک‌آهنگ‌های بهنام بانی و حمید هیراد به دل مخاطبان عام ننشسته است.

نتایج کامل این نظرسنجی را ببینید.

photo_2018-03-06_17-03-59

همایون شجریان علیرضا عصار محسن چاوشی بهنام بانی حالا خورشید
نظرات خوانندگان
 • علی
  پاسخ

  این دروغهههههههههههههههههههههههههههههههه محسن چاوشی بهترینههههههههههه دوم نیست باور نمیکمممممم اجهاف شدهههههههههههههههههههههههه

  • matio

   خواب برادر هر کس اول بشه باید دعوتش کنند به برنامه. بهنام بانی از همه دم دست تره و چاوشی ۰۰۰ . خوب معلومه که بانی اول میشه😎

 • علی
  پاسخ

  <b>انقدر دروغ تحول مردم ندید خودتون میدونید چاوشی بهترینه حتی از چاوشی تقلید هم میشه که انقدر بزرگههههههههه هویییییی..... </b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین