کد خبر: 26695 A

آلبوم "ابراهیم" با صدای محسن چاوشی پس از گذشت یک ماه از زمان انتشارش، بیش از دو میلیارد تومان فروش کرد.

ایران آرت: تهیه‌کننده آلبوم "ابراهیم" جزئیاتی از میزان فروش این اثر را اعلام کرد که نشان می‌دهد آلبوم پر حاشیه چاوشی با فروش میلیاردی همراه شده است.

هادی حسینی یک ماه پس از انتشار آلبوم جدید محسن چاوشی بیان کرد: استقبال از پیش‌فروش اینترنتی آلبوم ابراهیم بسیار جالب توجه بود و حدود یکصد و پنجاه هزار نسخه از آلبوم به صورت اینترنتی و پیش از انتشار اثر پیش‌فروش شد.

این تهیه‌کننده درباره فروش فیزیکی آلبوم "ابراهیم" به سایت موسیقی ما گفت:چند عامل بیرونی مثل حذف دو قطعه مهم آلبوم در نسخه فیزیکی و شرایط اقتصادی مردم کمی به فروش فیزیکی آلبوم آسیب زد. علاوه بر این ما اولین آلبوم را در اوج شرایط بد بازار و نبود مواد اولیه منتشر کردیم و بنا به شرایطی که پیش آمده بود و همه قیمت‌های تولید و مواد اولیه تهیه آلبوم موسیقی چند برابر شده بودند، به ناچار کمی قیمت‌ها را بالا بردیم. همه این شرایط باعث شد آمار فروش نسخه فیزیکی کمی نوسان داشته باشد.

وی افزود: پخش آلبوم در سراسر ایران در بهترین حالت انجام شد و تعداد دقیق فروش نسخه فیزیکی حدود دو ماه بعد و پس از جمع‌آوری همه نسخه‌های باقیمانده مشخص خواهد شد.

هادی حسینی افزود: آلبوم ابراهیم تا این لحظه بر اساس جمع‌بندی‌های شرکت پخش، بیش از دو میلیارد تومان فروش داشته و پیش‌بینی می‌شود تا آخرین مرحله جمع‌آوری آلبوم، این رقم به چیزی حدود سه میلیارد تومان برسد. البته که این میزان فروش بسیار مطلوب است و از استقبال ویژه دوستداران موسیقی از آلبوم حکایت دارد. ولی مشخصاً حذف دو قطعه مهم از آلبوم در نسخه فیزیکی باعث شد پیچیدگی‌هایی برای عرضه این نسخه به وجود بیاید. 

محسن چاوشی آلبوم ابراهیم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین