کد خبر: 32739 A

رشید وطن دوست گفت: خوشبختانه در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر موسیقی نواحی برای نسل جدید و جوان به خوبی معرفی شد.

ایران آرت: رشید وطن دوست، خواننده باسابقه درباره سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر گفت: به طور کلی جشنواره موسیقی فجر اتفاق خوبی است و بهتر است مانند این جشنواره در طول سال چندین بار برگزار شود زیرا پیشکسوتان و هنرمندان جوان در کنار یک دیگر جمع می‌شوند و هنر خود را ارائه می‌دهند.

وطن دوست در گفت و گو با روزنامه امتیاز بیان کرد: مهم این است که از هنرمندان برجسته در هر حوزه‌ای دعوت شود و هنرمندان هم قبول کنند زیرا تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد جشنواره موسیقی به رشد کافی نمی‌رسد.

این خواننده افزود: به نظرم با بررسی این دوره جشنواره می توان دریافت که بودجه‌ای که برای جشنواره در نظر گرفته می‌شود کم است در نتیجه اگر مسئولین کمی بیشتر به این هنر توجه کنند شاهد رشد موسیقی خواهیم بود.

این هنرمند با اشاره به اینکه امسال به موسیقی نواحی بیشتر توجه شد، گفت: خوشبختانه در جشنواره موسیقی امسال موسیقی نواحی دیده شد. متاسفانه این نوع موسیقی کمتر دیده می‌شود زیرا به خوبی برای نسل جدید و جوان معرفی نشده است و در بسیاری از مواقع این نوع موسیقی را با موسیقی سنتی اشتباه می‌گیرند.  به نظر من باید فرهنگ سازی شود و کاری کنیم تا این نوع از موسیقی برای نسل امروز جذابیت داشته باشد.

رشید وطن‌دوست در ادامه تاکید کرد: جشنواره موسیقی امسال نسبت به سال‌های گذشته خیلی بهتر بود، زیرا به هنرمندان جوان میدان داده شد؛ همچنین از تنوع ژانرهای موسیقی به خوبی استفاده شد.

 

 

جشنواره موسیقی فجر رشید وطن دوست
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین