کد خبر: 32856 A

ستاره‌های موسیقی، سینما و مد در مراسم بریت اواردز سوژه عکاسان شدند.

ایران آرت: جایزه بریت (به انگلیسی: The Brit Awards) که بیشتر با نام کوتاه شده بریت شناخته می‌شود، جایزه سالانه موسیقی پاپیولار است که از طرف اتحادیه موسیقی بریتانیا داده می‌شود. نام این جایزه در واقع کوتاه شده واژه "بریتیش" یا "بریتانیا" است.

به گزارش ایران آرت، مراسم بریت 2019 هفته گذشته در او2 آرنا لندن برگزار شد. در این مراسم جایزه بهترین آلبوم سال را گروه راک "دِ 1975" کسب کرد و جایزه بهترین تک آهنگ سال نیز به قطعه مشترک دوا لیپا و کالوین هریس رسید. دو جایزه بهترین هنرمند مرد و بهترین هنرمند زن بریتانیایی سال نیز به ترتیب به جرج ازرا 25و جرجا اسمیت 21 ساله رسید. جوایز بهترین هنرمند مرد و زن بین‌المللی نیز به ترتیب به دریک و آریانا گرانده اهدا شد.

این مراسم مهمانانی ویژه از حوزه‌های مختلف هنری داشت که از آن جمله می‌شود به هیو جکمن (بازیگر)، وینی هارلو (مدل)، ابی کلینی (مدل)، جورجا اسمیت (خواننده)، لیام پین (خواننده)، نیلم گیل (مدل)، ناتالی دورمر (بازیگر)، لی‌لی آلن (خواننده)، پینک (خواننده)، تالیا استورم (خواننده)، اما بانتون (خواننده)، لوئیس ردنپ (مجری و خواننده)، اشلی رابرتز (بازیگر، خواننده و مانکن)، لاورا جکسون (خواننده)، اچ.ای.آر (خواننده)، کلارا آمفو (مجری)، دوا لیپا (خواننده) و سم اسمیت (خواننده) اشاره کرد.

در ادامه تصاویری از استایل و پوشش ستاره‌ها بر روی فرش قرمز مراسم بریت اوداردز مشاهده خواهید کرد. 


هیو جکمن دوا لیپا سم اسمیت پینک وینی هارلو اچ.ای.آر بریت بریت 2019
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین