کد خبر: 35223 A

​کنسرت سالار عقیلی با ارکستر بین‌المللی وین با نوازندگی انوشیروان محسنی در استکهلم برگزار می‌شود.

ایران آرت: دور جدید کنسرت های اروپایی سالار عقیلی از فردا آغاز می شود و در این کنسرت که با همکاری ارکستر بین المللی وین در شهر استکهلم برگزار می شود نوازندگان و اعضای شناخته شده ای در کنار سالار عقیلی هنرنمایی می کنند.

در این کنسرت همچنین از انوشیروان محسنی بازیگر ایرانی برنده جایزه جشنواره فیلم های ورزشی و جوایز بین المللی و موسیقیدان برای نوازندگی تنبک دعوت شده است.

انوشیروان محسنی پیش از این سابقه همکاری با محمدرضا لطفی و پرویز مشکاتیان در مقام نوازنده در اجرای کنسرت هایشان داشته است.

به گزارش برنا، در کنسرت استکهلم هنرمندان ایرانی چون حریر شریعت زاده همسر سالار عقیلی به عنوان نوازنده پیانو، انوشیروان محسنی بازیگر، موسیقیدان و قهرمان چهار دوره تای بوکس اروپا به عنوان نوازنده تنبک، نریمان حجت به عنوان نوازنده تار، افشین خائف به عنوان رهبر ارکستر و آیین گندمی به عنوان تکنواز ویلن و مدیر هنری ارکستر، سالار عقیلی را همراهی می کنند. 

کنسرت سالار عقیلی و ارکستر بین المللی وین روز شنبه 4 می 2019 برابر با 14 اردیبهشت 1398 در ساعت 19:00 در شهر استکهلم برگزار می شود. 

همچنین بخشی از عواید این کنسرت به نفع هموطنان عزیز آسیب دیده در حادثه سیل اخیر اهداء خواهد شد. 

لازم به ذکر است کنسرت بعدی این گروه در ادامه دور کنسرت هایشان روز یکشنبه 12 می 2019 برابر با 22 اردیبهشت 1398 در شهر وین برگزار می شود.

 

سالار عقیلی انوشیروان محسنی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین