کد خبر: 35233 A

محافظ شخصی مایکل جکسون می‌گوید خیلی سخت است که این خواننده در مزرعه نورلند در کنار کودکان تنها بوده باشد.

ایران آرت: مت فیدس محافظ شخصی سابق مایکل جکسون، ستاره از دنیا رفته‌ی پاپ، درباره اسرار غافلگیرکننده در خصوص پرونده تجاوز جکسون به کودکان روشنگری کرد. او می‌گوید چنین چیزی غیر ممکن و باور نکردنی است.

فیدس می‌گوید ادعا‌های "وادوید رابسون" ۳۶ ساله و "جیمز سیفچاک"، ۴۰ ساله درباره این که مایکل جکسون در کودکی به آن‌ها تجاوز کرده "نادرست" و "توجیه ناپذیر" است، زیرا مایکل جکسون هیچ وقت تنها نبود و همیشه یک گروه ۱۰۰ نفره از بادیگارد‌ها و در حدود ۱۵۰ کارمند همیشه همراه و ملازم او بودند.

آنطور که تابناک باتو نوشته، مت فیدس گفته است: خیلی سخت است که جکسون به تنهایی در کنار کودکان در مزرعه نِورلند، جایی که ادعا می‌شود تجاوز‌ها رخ داده باشد، تنها بوده باشد.

فیدس می‌گوید: هواداران مایکل جکسون نمی‌توانستند برای دیدن مایکل از سدّ ما (گروه امنیّتی) عبور کنند، او در سفر با دوستان، خانواده و پرستار هایش هم تنها نبود، و همیشه یک گروه در سفر آن‌ها را همراهی می‌کرد.

به گزارش ایران‌آرت، در هفته‌های اخیر اسنادی به دست آمده که نشان می‌دهد در گفته‌های سازندگان مستند افشاگرانه مایکل جکسون و دو شخصی که مایکل جکسون را به آزار جنسی متهم کرده‌اند، تناقضات و گاف‌های زیادی دیده می‌شود و به گفته خانواده مایکل جکسون، آنها این داستان ساختگی را درست کرده‌اند تا بفروشند و دیده شوند.

از این رو خانواده و مدیر اجرایی بنیاد مایکل جکسون، شکایت علیه دن رید کارگردان مستند "ترک نورلند" را مورد لحاظ قرار می‌دهند.

 

مایکل جکسون ترک نورلند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین