کد خبر: 35446 A

تقریبا هر آهنگ محسن چاوشی سروصدای فراوانی به پا می‌کند و اینبار کپی از آب درآمدن کاور قطعه جدید این خواننده با حاشیه‌هایی همراه شده است.

ایران آرت: قطعه جدید محسن چاوشی با عنوان "جورچین" در روزهای گذشته منتشر و با استقبال مخاطبان روبرو شد. این قطعه تیتراژ پایانی سریال "دل‌دار" است که این شب‌ها از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

چاوشی دومین همکاری خود را پس از سریال "سایه بان" با برادران محمودی انجام داده است. او سال گذشته با اجرای قطعه "مریض حالی" برای سریال سایه بان، توانست مخاطبان را با خود همراه کند.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت، پوستر قطعه جدید چاوشی (جورچین) که این شب‌ها از شبکه دو پخش می‌شود، را امین باقری طراحی کرده که با نام "امین کاپتیو" روی پوستر معرفی شده است. اما بررسی‌ها نشان می دهد، او طرح اصلی خود را به صورت کاملاً آماتور از یک پوستر کنسرت خارجی کپی کرده است!

طرح اصلی این پوستر برای کنسرت گروه موسیقی تیم ایمپالا "Tame Impala" بوده است که در سال ۲۰۱۳ در کشور انگلیس برگزار شد.گروه موسیقی تِیم ایمپالا یک گروه موسیقی راک استرالیایی است که سال ۲۰۰۷ توسط کوین پارکر بنیان گذاشته شد. این گروه تاکنون سه آلبوم استودیویی منتشر کرده و دو بار نامزد جایزه گرمی برای بهترین آلبوم آلترناتیو سال شده‌ است.

9889486_407

طراح اصلی این پوستر پائولو چاوز  "Paloma Chavez" بوده است که یکی از هنرمندان مطرح حوزه گرافیک و طراحی به شمار می رود.

امین باقری طراح ایرانی پوستر قطعه جورچین چاوشی، در صفحه شخصی خود این کپی کاری را تایید و به خاطر آن عذرخواهی کرده است.

محسن چاوشی سریال دلدار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین