کد خبر: 35859 A

دره‌‌ای در ایسلند به دلیل هجوم هواداران جاستین بیبر خواننده مشهور کانادایی مسدود شد.

ایران آرت: دره‌ Fjadrargljufur جاذبه توریستی مشهور در ۲۵۰کیلومتری شرق پایتخت ایسلند، به دلیل آسیب جدی به بافت گیاه اش توسط هواداران جاستین بیبر بسته شد.

تابلوی بزرگی در جاده اعلام می کند که دره‌ی Fjadrargljufur برای بازدیدکنندگان مسدود است اما راننده ها همچنان این مسیر شنی صعب‌العبور را طی می کنند. یک محیطبان دلیل بسته شدن این دره را اینگونه توضیح می دهد: "این طبیعت آسیب‌پذیر، توانایی تحمل بازدیدکنندگانی بیشتر از این را ندارد!"

موزیک ویدیوی جادویی جاستین بیبر با نام "I’ll Show You" در این دره فیلمبرداری و توسط میلیون ها نفر در جهان دیده شد و این اتفاق باعث شد تا یک تصمیم همگانی برای بازدید از این دره شکل بگیرد. هواداران جاستین هم که نمیگذارند که یک دیوار، تابلو و یا محیطبان آنان را از خواننده ی محبوبشان دور کند، راهی را یافته‌اند تا ردپای جاستین را دنبال کنند.

جاستین-بیبر-1

آن گونه که رسانه نوا نوشته، تماشاگران مشتاق سعی میکنند با چرب زبانی محیطبان این منطقه را قانع کنند تا موانع را باز کند؛ بعضی از آنان پیشنهاد رشوه هم کرده‌اند! آن ها باید بدانند که این تصمیم ها راه به جایی نخواهد برد.

این محیطبان زن میگوید:" بیشترین رشوه ای که پیشنهاد میشود، غذاهای محلی مردم از کشورهایشان است. یک نفر هم اخیرا پیشنهاد یک سفر رایگان به دبی را به من داد تا بگذارم وارد محوطه شود!"

حالا هجوم هواداران جاستین بیبر به یک چالش برای کشور ایسلند تبدیل شده است. سال گذشته ۲.۳میلیون نفر توریست از ایسلند بازدید کرده اند. افزایش سالانه ۲۰درصدی بازدیدکنندگان از این کشور از سطح تحمل طبیعت آتشفشانی این کشور فراتر رفته است؛ جایی که خاک در آن دیر تشکیل شده و سریعا فرسوده می‌شود.

وزیر محیط زیست ایسلند می‌گوید:" این خیلی ساده انگارانه است که همه ی تقصیرها را گردن این خواننده بی اندازیم اما رفتار عجولانه ی یک فرد مشهور، اینچنین میتواند دلیل هجوم احساسی هوادارانش به این منطقه باشد."

fjadrargljufur-canyon-iceland-billboard-1548

پس از پخش این ویدیو، یک میلیون نفر از این دره دیدن کرده‌اند. فیلمبرداری ها و سلفی ها فعلا متوقف شده اند اما اتفاقات بیشتری در راه است زیرا فصل آخر "بازی تاج و تخت" هم در این دره فیلمبرداری شده است.

این ویدیو تا به حال بالغ بر ۴۴۰میلیون بار در یوتیوب دیده شده است. جاستین پس از "کیتی پری" و "باراک اوباما"، صاحب سومین حساب کاربری پرجمعیت در توییتر با ۱۰۵میلیون دنبال کننده است.

 

موسیقی پاپ جاستین بیبر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین