کد خبر: 35927 A

خواننده موسیقی پاپ درباره شائبه آزار جنسی او توسط مایکل جکسون توضیح داد.

ایران آرت: آرون کارتر خواننده ۳۱ساله هرگونه سوءاستفاده جنسی از او توسط مایکل جکسون را رد کرد.

او که در کودکی هم ستاره بود و با مایکل رفاقت داشت، در مراسم رونمایی از برنامه تلویزیونی Marriage Boot Camo گفت:" مایکل واقعا آدم خوبی بود. تا جایی که من می‌دونم انسان بسیار خوبی بود. هیچ‌وقت کار غیراخلاقی انجام نمی‌داد. به جز یکبار؛ یکبار کاری انجام داد که کمی غیراخلاقی بود."

مردم سریعا شروع به گمانه زنی و شایعه سازی درباره ی ماهیت این قصه کردند اما آرون بعدها در فضای مجازی نظرش را تغییر داد. به گزارش نوا، این در حالی است که ابتدای امسال و در مستند "ترک نورلند" هم مایکل جکسون توسط وید رابستون و جیمز سیفچاک مورد اتهام جنسی قرار گرفته بود.

آرون کارتر باز هم در سری توییت هایش اصرار داشت که نشان بدهد مایکل هیچوقت تصمیم به سوءاستفاده از او را نداشته است: "تنها دلیل صحبت‌های من در ارتباط با این موضوع، بیان حقایق و پشتیبانی از مایکل بر اساس تجربه‌ی شخصی‌ام است. او انسان فوق العاده ای بود. من سر این حرفم هستم و ازتون میخوام که این موضوع رو خلاف واقع نشون ندید! به نظر من اون کار کمی غیراخلاقی بود؛ کجای این داستان مشکل داره؟ من هیچ نیتی جز اینکه ثابت کنم مایکل هیچ سوءاستفاده ای نکرده، ندارم! واقعا همتون دیوانه شدید؟؟"

این خواننده باز هم به پاسخ دادن به هوادارنش درباره ی این موضوع ادامه داد و گفت همچنان اصرار دارد که مایکل هیچ کاری انجام نداده و هیچ تصوری از سوءاستفاده جنسی از کودکان توسط مایکل جکسون، ندارد.

 

موسیقی پاپ آرون کارتر مایکل جکسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین