کد خبر: 36364 A

لیندزی لوهان بازیگر مشهور آمریکایی که دو سال پیش شایعه شد مسلمان شده است به‌زودی به صحنه موسیقی بازمی‌گردد.

ایران آرت: لیندزی لوهان بازیگر جوان آمریکایی با انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی از بازگشت دوباره به صحنه موسیقی خبر داد. او به طرفدارانش گفت سرگرم ضبط آهنگ‌های جدیدی است که بزودی منتشر می‌شود.

هرچند که لیندزی لوهان توضیحات بیشتری درباره این پروژه ها ارائه نکرده ولی در توئیتر و اینستاگرم نوشت سخت کار می‌کند و ایموجی نت‌های موسیقی را به اشتراک گذاشت.

لیندزی لوهان ۳۲ ساله از ستاره‌های جنجالی و پرحاشیه هالیوود است که بازی در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی مختلفی را در کارنامه دارد.

او تجریباتی نیز در خوانندگی دارد و در گذشته دو آلبوم منتشر کرده که با فروش نسبتأ خوبی در بازار موسیقی همراه بود.

او پس از انتشار تک آهنگی در سال ۲۰۰۸ از موسیقی فاصله گرفت تا بصورت تمام وقت به بازیگری بپردازد و در این عرصه فعال باشد.

photo_2019-06-03_20-49-24

لیندزی لوهان در حال ضبط موسیقی جدید
 

در ژانویه 2017 پس از این که لیندزی تمام پست‌های اینستاگرام خود را حذف کرد و پیامی با عنوان "السلام علیکم" منتشر کرد و عکس‌هایی از او با حجاب در فضای مجازی انتشار یافت، شایعاتی پخش شد که او به اسلام گرویده است. بسیاری از کاربران مسلمان رسانه‌های اجتماعی به او تبریک گفته و ورود او به دین اسلامی را خیرمقدم گفتند. اما پس از مدتی مادر لیندزی گفت او صرفاً دارد از رسانه‌های اجتماعی مدتی فاصله می‌گیرد و خواسته پیامی به عربی بگذارد. این در حالی است که پیام Salam Aleikum همچنان در قسمت بیو اینستاگرام لیندزی لوهان درج شده است. 

هالیوود خواننده زن لیندزی لوهان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین