کد خبر: 36800 A

ایوان آدامسون نوجوان در شب تولد ۱۳ سالگی‌اش لحظاتی را همراه با گروه معروف متالیکا روی صحنه رفت.

ایران آرت: رویای یک هوادار نوجوان گروه متالیکا به حقیقت پیوست. ماجرا از این قرار است که اخیرا گروه افسانه‌ای متالیکا، کادوی تولد یکی از هواداران نوجوانشان را دادند و از یک پسر ۱۳ساله دعوت کردند که روی صحنه بیاید و آهنگ Seek & Destroy را با آنها بنوازد.

این گروه که در بخش اروپایی از تور جهانی‌شان به سر می‌برند، در اجرایی که چهار شب پیش در استادیوم تیم فوتبال آژاکس (یوهان کرایوف آرنا) در شهر آمستردام داشتند، از ایوان آدامسون که تولد ۱۳سالگی اش را جشن می گرفت دعوت کردند تا روی صحنه بیاید.

این پسر ۱۳ ساله روی صحنه آمد و روی صندلی درامز نشست سپس پس از روحیه دادن های لارس اولریش نوازنده صاحب نام درامز گروه متالیکا و جیمز هتفیلد خواننده این گروه، شروع به همنوازی آهنگ "Seek & Destroy" کرد. پس از گذشت چند لحظه، لارس سریعا ادامه اجرا را به عهده گرفت. به گزارش رسانه نوا، متالیا با انتشار ویدیوهای این اجرا، تولد ایوان را تبریک گفتند.

metallica-evan

با نگاهی به پروفایل اینستاگرام این پسر، سریعا متوجه خواهید شد که او یک هوادار سرسخت گروه متالیکاست؛ ایوان در پستی در ارتباط با این اجرا نوشت:"خب خب خب من برای این اجرا در مقابل ۶۸۰۰۰نفر و در کنار قهرمانانم هیچ حرفی ندارم. گروه تا ابد محبوب من بهترین کار را برای تولدم انجام داد."

13-year-old-metallica

تور جهانی متالیکا ادامه دارد و آنها روز ۱۸ژوئن، در استادیوم تیم منچسترسیتی (استادیوم اتحاد شهر منچستر) به روی صحنه خواهند رفت؛ لندن، آلمان، استرالیا و نیوزلند مقصدهای بعدی آن ها هستند.

 

موسیقی راک متالیکا موسیقی متال
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین