کد خبر: 37583 A

خواننده مشهور بریتانیایی می‌گوید در گذشته به هنگام عکس گرفتن خود را متبسم نشان می‌داده اما از درون در حال مرگ بوده است.

ایران آرت: شرل، خواننده بریتانیایی، از مبارزه‌اش با اضطراب حرف زد و گفت چه احساسی در برابر کسانی که پیام‌های ناخوشایندی علیه او در اینترنت پخش می‌کنند، دارد.

این آوازخوان پرطرفدار بریتانیایی در مصاحبه با شبکه ۱ رادیو بی‌بی‌سی گفت: "این درست نیست، نمی‌توان باور کرد که مردم چنین فکرهایی می‌کنند و چنین حسی دارند."

شرل که حالا ۳۶ ساله است می‌گوید در اوایل بیست سالگی و اندکی پیش از آن، شنیدن انتقاد برایش خیلی دشوار بوده است.

اما باور او حالا این است که دیدگاه‌های منفی در مورد کسی "یک برداشت است نه حقیقت" و مردم در مورد نویسنده مقاله بیشتر حرف می‌زنند تا کسی که موضوع نوشته است.

او گفت "اگر کسی وقت و ظرفیت ذهنی این را داشته باشد که برود پای مقاله‌ای و جمله‌ای درباره کسی بنویسد، باید آدم خیلی ناشاد و خشمگینی باشد، آنها کسی را که درباره‌اش نظر می‌دهند نمی‌شناسند، چیزی نمی‌دانند و نمی‌دانند در واقع چه اتفاقی دارد می‌افتد."

فقط دیدگاه‌‎های منتشر شده در اینترنت نیست که برای این آوازخوان نگرانی ایجاد کرده او همچنین دلواپس نمایه‌های آنلاین است که مردم در مورد واقعیت زندگی شان نشر می‌کنند.

شرل این را مشکلی می‌داند که خود در گذشته گرفتارش بوده است. "در وقت قرار گرفتن در محل مخصوص عکس‌گیری‌های تبلیغاتی، خود را متبسم نشان می‌نشان می‌دادم اما از درون در حال مرگ بودم."

شرل

به گزارش بی‌بی‌سی، به نظر شرل اتفاق بعدی این است که هر کسی با دیدن چنین عکس‌‎هایی نگاهی به اطراف خود می‌اندازد و می‌پرسد: "خوب چرا همه خیلی خوش به نظر می‌آیند و درجاهایی خوبی هستند و زندگی شادی دارند در حالی که من این همه ناخوشم. اگر مردم کمی بیشتر در مورد احساس‌هایی که دارند، صادق باشند، فکر می‌کنم همه می‌توانیم همدیگر را کمک کنیم."

در جریان این گفتگو، شرل همچنین فاش کرد که بعد از به دنیا آوردن پسرش در سال ۲۰۱۷، دچار اضطراب روانی شده و یک سال تحت درمان بوده است.

شرل ان تویدی، آوازخوان متولد نیوکسل است و از سال ۲۰۰۲ به این طرف شهرت و محبوبیت یافته است.

 

موسیقی پاپ خواننده خواننده زن شرل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین