کد خبر: 37639 A

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی قزوین درباره لغو کنسرت سیروان خسروی در این شهر توضیح داد.

ایران آرت: روز گذشته سیروان خسروی از لغو کنسرت 17 تیر خود در سالن 29 فروردین ارتش قزوین به دستور سازمان عقیدتی سیاسی قزوین خبر داد و تهیه‌کننده کنسرت نیز اعلام کرد این اجرا در حالی لغو شده که تمامی مجوزهای لازم برای برگزاری کنسرت اخذ شده بود، اما روایت رییس سازمان عقیدتی سیاسی قزوین از لغو این کنسرت به گونه دیگری است.

حجت الاسلام کربلایی رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶ زرهی قزوین در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: اسپانسر برگزار کننده کنسرت سیروان خسروی هیچ قراردادی با لشکر ۱۶ برای واگذاری سالن نداشته است.

وی خاطر نشان کرد: طی روز‌های اخیر برگزاری کنسرت بهنام بانی از خوانندگان معروف کشور در این سالن نشان دهنده این است که ما مخالفتی با اصل برگزاری کنسرت نداشته ایم.

حجت الاسلام کربلایی ادامه داد: به دنبال پیگیری‌های اسپانسر برگزار کننده کنسرت، از طریق بازرسی لشکر ۱۶ زرهی به آقای سیروان خسروی اعلام شد برگزاری کنسرت منوط به اخذ مجوز‌های لازم از سوی دستگاه‌های ذیربط می‌باشد.

وی افزود: علاوه بر این روز سه شنبه یازدهم تیر ماه نیز موضوع یاد شده از طریق لشکر ۱۶ زرهی مجددا به اسپانسر کنسرت یاد آوری شد که با توجه به عدم ارائه مجوز‌های لازم امکان واگذاری سالن میسر نمی‌باشد.

 

موسیقی پاپ سیروان خسروی لغو کنسرت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین