کد خبر: 37721 A

تانیا تاکر ستاره موسیقی کانتری پس از ده سال آلبوم جدید خود که بیست و پنجمین آلبوم استودیویی اوست را منتشر کرد.

ایران آرت: شاید خیلی‌ها "تانیا تاکر" خواننده سبک کانتری آمریکا را با آهنگ "تگزاس (وقتی من می‌میرم)" یا "یک‌ذره خیلی دیره" به یاد بیاورند. این خواننده مشهور آمریکایی و از هنرمندان پیشکسوت موسیقی کانتری، پس از ۱۰ سال سکوت با انتشار آلبوم جدیدی طرفداران خود را غافلگیر کرد.

این آلبوم While I'm livin یا "زمانی که زنده هستم" نام دارد و شامل ۱۰ آهنگ عاشقانه و ملایم در سبک کانتری است. تانیا تاکر در سال ۲۰۰۹ به صورت غیر رسمی از دنیای موسیقی کنار رفت و به فعالیت‌های هنری خود خاتمه داد اما با اصرار اعضای خانواده و دوستانش دوباره به صحنه بازگشت.

"زمانی که زنده هستم" بیست و پنجمین آلبوم استودیویی این هنرمند است که توسط شرکت "فانتزی" ماه اوت آینده روانه بازار می‌شود.

تانیا تاکر فعالیت‌های هنری خود را از اوایل دهه هفتاد میلادی شروع کرد و از ستاره‌های بزرگ این سبک موسیقی محسوب می‌شود. او با انتشار آهنگ "دلتا داون" در سال ۱۹۷۲ و زمانی که فقط ۱۳ سال داشت به شهرت رسید.

آلبوم‌های پرفروش، آهنگ‌های محبوب، کنسرت موفق و چندین نامزدی و جایزه معتبر موسیقی از جمله دستاوردهای این خواننده کهنه‌کار موسیقی کانتری در بیش از چهار دهه فعالیت هنری است.

او در این آلبوم جدید با "برندی کارلیل" و "شوتر جنینیگز" از چهره‌های نامدار موسیقی کانتری همکاری داشته و آنها تهیه‌کنندگان آلبوم هستند.

تانیا تاکر ۶۰ ساله به مناسبت انتشار این مجموعه بزودی تور بزرگی را آغاز می‌کند و برای طرفدارانش در آمریکا به هنرنمایی خواهد پرداخت.

 

خواننده خواننده زن موسیقی کانتری تانیا تاکر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین