کد خبر: 39241 A

محسن چاوشی بار دیگر با راه‌اندازی یک کمپین مردمی در صفحه اینستاگرامش، مبلغ مورد نیاز برای آزادی یک انسان را جمع‌آوری کرد.

ایران آرت: محسن چاوشی، خواننده موسیقی پاپ که همواره در زمینه انجام کارهای خیر و کمک به انسان‌های نیازمند پیش‌قدم بوده، به تازگی جوان افغان محکوم به اعدام را با راه‌اندازی یک کمپین و جمع‌آوری مبلغ مورد نیاز (200 میلیون تومان) از چوبه دار نجات داد.

به گزارش ایران‌آرت، آن گونه که بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی و همین‌طور برخی از نزدیکان محسن چاوشی می‌گویند، سید مصطفی سی و دومین فرد محکوم به اعدام است که با یاری محسن چاوشی نجات پیدا می‌کند. او هفته گذشته نیز مبلغ 17 میلیون تومان را برای کمک به یک نیازمند دیگر جمع‌آوری کرده بود.

خبرگزاری شفقنا افغانستان درباره ماجرای سید مصطفی نوشته است: مصطفی ۹ سال قبل در حالیکه 16 سال داشت در یک درگیری منجر به قتل متهم شناخته شد و به کانون اصلاح و تربیت و سپس به زندان منتقل شد. 

خانم زینب دانش عدالت، یک تن از مسئولین کمپین مردمی که اتفاقا ایرانی هم هست به خبرنگار شفقنا گفت: به لطف خدا و حمایت مردم و کمک آقای چاوشی توانستیم یکبار دیگر یک محکوم به اعدام را آزاد کنیم و این افتخاری است برای تمام کسانی که در این مدت صادقانه برای آزادی مصطفی تلاش کردند.

خانم عدالت که از مدیران کمپین چتر نجات نیز می باشد، اذعان کرد: گروهی که دست به دست هم دادند تا مصطفی آزاد شود، متشکل از ایرانی ها و افغانستانی‌هایی است که در کنار هم ایستادند و صادقانه و مخلصانه برای آزادی مصطفی زحمت کشیدند.

محسن چاوشی، خواننده معروف و محبوب ایرانی در روزهای اخیر با پیگیری جدی از طرفداران خود خواست تا با شرکت در کمپین آزادی مصطفی شرکت کنند که این مساله باعث تسریع روند کمپین شد. 

1-18
 

محسن چاوشی
نظرات خوانندگان
 • alirahmani
  پاسخ

  خوشحالم که از بچگی طرفدارت بودم سلطان
  ایشالا همیشه تنی سالم و دلی شاد داشته باشی.
  تو مرا جان وجهانی بی تو جهان را چه کار

 • Askar Hoseini
  پاسخ

  یه سلام گرم خدمت شما اقای چاووشی همیشه میخوام شاد وبانشاط باشی خیلی دوستتان داریم

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین