کد خبر: 39247 A

فرزانه کابلی اعلام کرد در کنسرت سالار عقیلی فقط یک تماشاچی بوده و سالار عقیلی نیز بیان کرد کنسرت از چهارچوب قانون خارج نشده است.

ایران آرت: در پی حواشی ایجاد شده در کنسرت سالار عقیلی مبنی بر حرکات موزون فرزانه کابلی در کنسرتش، او در صفحه شخصی‌اش به این موضوع واکنش نشان داد.

روز گذشته روزنامه کیهان نوشت: "یک زن بازیگر سینما و تئاتر، در کنسرت یکی از خوانندگان دست به رفتاری سخیف زد!" کیهان همچنین نوشت: "نکته تاسف‌آور اینکه خواننده یاد شده (سالار عقیلی)، گویا از پیش از قصد زن بازیگر مطلع بوده است. او در حین اجرا نیز، مانع کار زشت زن بازیگر نشد."

در واکنش به این حواشی سالار عقیلی در صفحه اینستاگرامش نوشت: "من سالار عقیلی هستم.

من عاشق وطنم هستم

من عاشق مردمان میهنم هستم

همواره با عشق به وطنم خوانده‌ام

همیشه به قوانین کشورم احترام گذاشته‌ام

طبق رسم معمول، همانند تمامی همکارانم، اگر هر یک از هنرمندن به کنسرت من تشریف بیاورند؛ با ذکر نام به ایشان ادای احترام می‌کنم. اگرچه خانم کابلی در جمع میهمانان سالن حضور داشتند، اما همه‌ چندهزار نفری که در سالن بودند، شهادت خواهند داد که کنسرت از چهارچوب قانون خارج نشده و شایعه حرکات موزونِ خانم فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی کذب محض است.

از هموطنان عزیز و رسانه‌های محترمی که طی ۲۵سال فعالیت هنری‌ام، همواره در کنار من بوده‌اند استدعا دارم:

اگر دوباره شایعه‌ای پیرامون سالار عقیلی تولید شد، قبل از انتشار از صحت خبر اطمینان حاصل نمایید."

پیش از این فرزانه کابلی هم با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش نوشته بود: "لازمه بدونین من روز ۳۰ مرداد به عنوان تماشاچی در کنسرت سالار عقیلی حضور داشتم و اجرا با داشتن مجوز به روی صحنه رفته."

روزنامه کیهان کنسرت سالار عقیلی فرزانه کابلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین