کد خبر: 39290 A

همایون شجریان مشغول تولید تازه‌ترین آلبوم خود است و قصد دارد تا چند ماه آینده کنسرت‌های این آلبوم را در تهران و شهرستان‌ها روی صحنه ببرد.

ایران آرت: همایون شجریان که سال گذشته در چنین روزهایی آلبوم "ایران من" را منتشر کرد، از برگزاری تور کنسرت "ایران من" در کشورهای اروپایی خبر داد. 

به گزارش ایران‌آرت، این خواننده با انتشار پوستر کنسرت‌های خود در آلمان، در حالی‌که تصویر او در کنار سهراب و تهمورس پورناظری دیده می‌شود، در صفحه اینستاگرامش نوشت: "مهربانان گرامی در ادامه اجراهای ایران، کانادا و امریکا، تور کنسرت ( ایران من ) از اواخر شهریور و از ۲۰ سپتامبر در اروپا آغاز خواهد شد. در این اجراها با عزیزان تهمورس و سهراب پورناظری، حسین رضایی نیا، آزاد میرزاپور، همایون نصیری، مهیار طریحی،آیین مشکاتیان، آرین کشیشی و Allison Lovejoy,Kateryna Boychuk، ‌Nataliia Onishchuk,Natalia Yarpud و ‌Ihor Andriievskyi و با صدابرداری غلامرضا صادقی در شهرهای دوسلدورف و فرانکفورت (در تاریخ ۵ و ۶ اکتبر )و در شهرهایی که متعاقبا به اطلاعتان خواهد رسید در خدمتتان خواهیم بود. اجراهای دیگر این تور بزودی اعلام خواهد شد."

وی در ادامه درباره آلبوم جدید خود نوشت: "همزمان نیز مشغول تهیه آثار تازه دیگری هستیم برای آغاز اجراها در ایران و انتشار آلبوم تازه. امیدواریم تا اواخر سال جاری یا در شروع سال آینده بتوانیم کنسرتهای تهران و شهرستانها را با آثاری تازه آغاز کنیم. دلتنگ دیدارتان هستیم، در پناه معشوق شاد و برقرار باشید." 

photo_2019-08-26_00-06-38

آلبوم "ایران من" با آهنگسازی سهراب پورناظری و خوانندگی همایون شجریان شهریور سال گذشته منتشر شد و همچنان در فهرست پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در سایت‌های فروش دیجیتال موسیقی قرار دارد. 

 

همایون شجریان تهمورس پورناظری سهراب پورناظرى
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین