کد خبر: 39446 A

تور کنسرت‌های گروه "ایوان" در قاره‌های آسیا، اروپا و اقیانوسیه برگزار خواهد شد.

ایران آرت: تور جهانی کنسرت‌های "ایوان بند"از اجرا در شهر "اربیل"آغاز می‌شود. اعضای ایوان بند اواسط این هفته عازم اقلیم کردستان در کشور عراق شدند و روز پنجشنبه 29 آگوست برابر با هفتم شهریور در سالن "سعد عبدالله"شهر اربیل روی صحنه رفتند. سعد عبدالله یکی از بزرگترین و معتبرترین سالن‌های اقلیم کردستان عراق است که از ایوان بند میزبانی می‌کند.

اعضای ایوان بند در ادامه قرار است راهی قاره اروپا شوند و تور جهانی خود را پیگیری کنند. کشورهای آلمان، استرالیا، کانادا و آمریکا از جمله مقصدهای بعدی ایوان بند خواهد بود.

تا این لحظه اجراهای ایوان بند در شهرهای لندن، ملبورن، سیدنی و فرانکفورت قطعی شده است اما طی روزهای آینده جزئیات دقیق مربوط به تاریخ و سالن هرکدام از این کنسرت‌ها اعلام خواهد شد.

ایوان بند در حالی برگزار می‌شود که آنها اجراهای خود در ایران را از آذر 97 آغاز کردند. اعضای این گروه به آهنگسازی و سرپرستی "فواد غفاری"و خوانندگی "حسین شریفی"طی این مدت در چندین شهر مختلف ایران اجرای زنده داشتند.

شاخص‌ترین قطعه آنها هم "عالیجناب"بود که در سطح زیادی شنیده شده است و این اثر قطعاً مورد توجه مخاطبان آنها در کشورهای دیگر هم خواهد بود. 

 

کنسرت عالیجناب عشق ایوان بند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین