کد خبر: 39610 A

آریانا گرانده خبر داد که به علت به اوج رسیدن افسردگی و اضطرابش، دیدار او با هواداران پیش از اجرا در بلژیک لغو شده است.

 ایران آرت: "آریانا گرانده" می‌گوید افسردگی و اضطراب وی چندی قبل "به اوج بی‌سابقه‌ای" رسید و بعد از آن‌که دچار دوره‌های حاد ترس و هراس شد به ناچار برنامه‌های دیدار و خوش‌آمدگویی را لغو کرد.

این خواننده قرار بود در چارچوب تور جهانی خود به نام "شیرینی‌بخش" در روز جمعه در شهر آنتورپ بلژیک با شماری از هواداران دیدار کند و سپس برنامه اجرا کند.

اما "گرانده" طبق گزارش "هاف‌پست" در اینستاگرام نوشته بود احساس نمی‌کند که "عاقلانه" باشد طی دیدارها و خوش‌آمدگویی‌های برنامه‌ریزی شده و نشست‌های آزمون صدا قبل از اجرا با هواداران تعامل داشته باشد.

به گزارش ایندیپندنت، گرانده‌ ۲۶ ساله در پیام اینستاگرامی که عکس صفحه نمایشگر بود نوشت: "سلام عشق‌های من. زمان آن رسیده قدری روراست باشم. اخیرا افسردگی و اضطراب من به اوج بی‌سابقه‌ای رسیده. هر آن چه داشته‌ام به شما تقدیم می‌کرده‌ام و سعی می‌کنم تا توان دارم سختی را پشت سر بگذارم و به روی خود نیاورم.

امروز خیلی سخت گذشت. احساس می‌کنم بعد از گذراندن چند دوره حاد ترس و هراس، عاقلانه‌ترین تصمیم آن است که امروز مهمانی آزمون صدا و دیدار و خوش‌آمدگویی نداشته باشم و انرژی‌ام را برای اجرا نگه دارم".

"گرانده" افزود نمی‌خواهد در میان هواداران‌اش متزلزل جلوه کند یا هول‌هولکی با آن‌ها دیدار کند.

این هنرمند گفت: دوست دارم واقعا برای شما وقت بگذارم و امروز نمی‌توانم بهترین حضورم را تقدیم کنم.

"گرانده" در پایان پیام هم گفت تمام آن‌هایی هم که بابت حضور در جلسه‌ آزمون صدا یا جلسه‌ دیدار و خوش‌آمدگویی پول داده بودند پول‌شان را به تمامی پس خواهند گرفت.

این هنرمند که چندین بار برنده‌ جایزه گرمی شده است هم‌چنین نوشت: دوست‌تان دارم. خیلی متاسفم. قول می‌دهم با هر آن چه در توان دارم بهترین اجرا را عرضه کنم.

 

خواننده زن آریانا گرانده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین