کد خبر: 42330 A

جنیفر لوپز و رابرت پتینسون درباره مباحث مختلفی از جمله ایفای نقش بتمن و همچنین اجرای آینده لوپز به همراه شکیرا در مسابقه سوپربول مصاحبه کردند.

ایران آرت: جنیفر لوپز" در فیلم‌ "اغواگران" (Hustlers) نقشی ابرقهرمان-گونه بازی کرده اما "رابرت پتینسون" که قرار است در فیلم "بتمن" (The Batman) به کارگردانی "مت ریوز" لباس بتمن را به تن کند، می‌گوید به نظر او لوپز برای چنین نقشی ساخته شده.

لوپز و پتینسون در مصاحبه‌های سالانه‌ی "بازیگران از بازیگران" (Actors on Actors) که به کوشش ورایتی برگزار می‌شود، خطاب به لوپز می‌گو‌ید: "به نظر من شما می‌توانید یک بتمن عالی باشید. یک بتمن فوق‌العاده. جدی می‌گویم، برای اینکه شخصیت پیچیده‌ای دارد." لوپز در واکنش به حرف‌های پتینسون می‌گوید: "من هم می‌توانم بتمن باشم. چرا که نه؟"

به گزارش 30نما، این دو در این مصاحبه با یکدیگر از مباحث مختلفی از جمله اجرای آینده‌ی لوپز به همراه شکیرا در شوی بین دو نیمه مسابقات سوپر بول و نقش پتینسون در فیلم تحسین شده‌ی "فانوس دریایی" (The Lighthouse) به کارگردانی "رابرت اگرز" می‌گویند. لوپز می‌گوید به عنوان بازیگر فکر می‌کند کاوش در پیچیدگی شخصیت می‌تواند جذاب باشد.

پتینسون که قرار است در فیلم "بتمن" با "زوئی کراویتز" در نقش "زن گربه‌ای" و "پل دانو" در نقش "ریدلر" همبازی شود، در خصوص نقش "بروس وین" می‌گوید: "من هیچ علاقه‌ای به بازی در نقش شخصیت‌های قهرمان ندارم. تنها تمایل دارم زمانی نقش شخصیت‌های محبوب مخاطب را بازی کنم که آن‌ها قرار نباشد شخصیت را دوست داشته باشند."

لوپز و پتینسون که امسال نقش شخصیت‌های به انحراف رانده شده را بازی کرده‌اند، در مورد علاقه‌ی خود نسبت به چالش‌های جدید می‌گویند. پتینسون راجع به نقش‌های پرخطر به لوپز می‌گوید: "شاید همان چیزی که شما را به "اغواگران" جذب کرد مرا هم به بازی در "فانوس دریایی" کشاند. شما با خود گفته‌اید این بار می‌تواند نقش یک استریپر را بازی کنم. اما من گفتم باید با یک پری دریایی نزدیکی کنم و دائماً برهنه شوم. سبیل جذابی هم دارم. خیلی دوست دارم چیزی را کشف کنم که مطلقاً نمی‌دانم چگونه باید انجامش داد. اگر قرار بود نقش‌هایی را انتخاب کنم که برای خود واقعی‌ام قابل درک باشد، باید دائماً نقش شخصیت‌های بدبخت را بازی می‌کردم."

لوپز در مورد اجرای سوپر بول می‌گوید: "من و شکیرا هر دو به عنوان دو لاتین تبار در میامی، به خاطر فرصتی که در اختیار ما گذاشته‌اند هیجان‌زده‌ایم. فکر می‌کنم برای دو زن لاتین تبار اهمیت داشته باشد که در این سال‌ها و در این سن روی صحنه بروند، وقتی که در این کشور به لاتین‌ها جور دیگری نگاه می‌کنند یا جور دیگری رفتار می‌کنند. باید نشان دهیم که ما فرهنگ و ارزش‌های منحصر به فرد و زیبایی داریم و چیزی به این کشور اضافه می‌کنیم که لازم است. فکر می‌کنم لحظه‌ی شگفت‌انگیزی باشد."

جنیفر لوپز و شکیرا

جنیفر لوپز بتمن مت ریوز شکیرا رابرت پتینسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین