کد خبر: 44756 A

آلبوم موسیقی "نام من عشق است" به آهنگسازی میدیا فرج‌نژاد، صدای محمد معتمدی و تنظیم برای کوارتت از بهزاد عبدی، اواخر امسال منتشر می‌شود.

ایران آرت، "نام من عشق است" عنوان آلبومی است به آهنگسازی میدیا فرج نژاد و خوانندگی محمد معتمدی که قرار است اسفند سال‌جاری منتشر شود.

این آلبوم فضایی تلفیقی از موسیقی ایرانی و غربی دارد. شعرهای این اثر از میان آثار برخی از شاعران ادبیات کهن ایران و شاعران معاصر انتخاب شده است. مولانا، حسین منزوی، شفیعی کدکنی، علیرضا کلیایی، غلامرضا طریقی و علیرضا بدیع شاعرانی هستند که آثارشان در این آلبوم اجرا شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، بخش آهنگسازی و تنظیم ارکستر ایرانی قطعه‌های این آلبوم را میدیا فرج نژاد و بخش کوارتت این آلبوم را بهزاد عبدی تنظیم کرده است.

کوارتت "کلگیوم"، کوارتت پرکار و نام آشنای اوکراینی است که بخش‌هایی از این آلبوم را نواخته است. پیش از این قطعه‌ی "زنجیرش کنید" از همین آلبوم به صورت تک قطعه منتشر شده بود.

همچنین برای قطعه‌ی "کاشکی" با شعری از علیرضا کلیایی موزیک ویدیویی تهیه شده که در روزهای آینده منتشر خواهد شد. در این موزیک ویدیو امیریل ارجمند و لیندا کیانی ایفای نقش کرده‌اند و کارگردانی آن بر عهده احمد اطراقچی و لیلا جعفری بوده است.

 

محمد معتمدی نام من عشق است
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین