ایران آرت: نوازنده خیابانی که ویدئویی با چهره ناشناس از او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود خود را معرفی کرد.

نوازنده سه‌تار در صفحه اینستاگرامش که به تازگی ساخته و در کمتر از ۲۴ ساعت ۲۲K فالوئر پیدا کرد نوشت: "اینجانب فربد ذوالقدر دانشجوی نوازندگی ساز ایرانی هستم و ساز تخصصیم سه‌تار است و نوازنده سه‌تار هستم و نزد استاد لطفی و استاد ساکت کسب علم نمودم. تمام صفحات مجازی اینجانب به دنبال پخش شدن این کلیپ اینستاگرمی بسته شده و این صفحه اینستاگرامی اصلی بنده است. از استادان و دوستان گرامی که به بنده لطف داشتند و این پست رو پخش کردند کمال تشکر را دارم و تقاضا می‌کنم برای کسب اطلاعات بیشتر با صفحه خود بنده در تماس باشند."

او همچنین درباره پیشنهاد کمک‌های مردمی توضیح داد: "از من شماره کارت نخواهید با نوازندگی خیابانی امرار معاش می‌کنم. دوست دارم با اساتید و آموزشگاه‌ها همکاری کنم."

به گزارش همشهری آنلاین، روز گذشته ویدیویی از یک نوازنده خیابانی منتشر شد که با صورت پوشیده، سه‌تار می‌نوازد و روی پلاکاردی نوشته که برای درمان نیازمند کمک است. این ویدئو با واکنش‌های بسیاری از سوی کاربران مواجه شد و از پخش‌کننده‌های ویدئو می‌خواستند شماره حسابی برای کمک به این هنرمند در اختیارشان گذاشته شود.

علیرضا قربانی نیز در صفحه توئیترش این ویدیو را منتشر کرد و از مخاطبانش خواست اگر نشانی از این نوازنده پیدا کردند به او بدهند تا بتوان به نحوی شایسته به او کمک کرد. 

تعدادی از منتشرکنندگان این ویدئو مدعی بودند که نوازنده مبتلا به بیماری ام‌اس است، اما خود او توضیح داده که ام‌اس ندارد، بلکه مبتلا به چند بیماری اعصاب است. 

ذوالقدر در این ویدئو قطعه خزان از ساخته‌های پرویز مشکاتیان را می‌نوازد. 
کد خبر: 45846 |

هویت نوازنده خیابانی ناشناس فاش شد/ فیلم

نوازنده ناشناس خیابانی که در روزهای اخیر ویدئوی اجرایش در فضای مجازی منتشر شده بود هویتش را افشا کرد.

ارسال نظر