کد خبر: 46029 A

آیلیش ۱۸ ساله ماه گذشته همکاری خود درفیلم جیمز باند را فاش کرده بود تا او جوان‌ترین خواننده‌ چندگانه‌ باند لقب بگیرد.

ایران آرت: "وقتی برای مردن نیست" یکی از هیجان‌انگیزترین عناوینی است که در سال ۲۰۲۰ روی پرده می‌رود. "دنیل کرگ" در قسمت بیست و پنجم "جیمز باند" برای آخرین بار در نقش مأمور ۰۰۷ ظاهر می‌شود. هواداران برای هیجان‌زده شدن به خاطر این فیلم دلایل زیادی دارند از جمله خوانندگی "بیلی آیلیش" خواننده‌ی پاپ برای تیتراژ آغازین. آیلیش پنجشنبه شب رسماً از قطعه‌ی ویژه‌ی خود برای این فیلم را در پلتفورم‌های موسیقی منتشر کرد و پیش‌نمایشی از آن را در توئیتر به اشتراک گذاشت.

این قطعه که با اینتروی وهم‌آلود پیانو آغاز می‌شود یادآور "الماس‌ها ابدی‌اند" (Diamonds Are Forever) است و صدای سرد آیلیش فضای تلخ و مبهمی می‌سازد که از خصوصیات نقش کرگ در سال‌های اخیر بود. سپس صدای نرم و لطیف گیتار اضافه می‌شود و بر وجه برانگیزاننده‌ی ترانه تأکید می‌کند. در پایان نیز ارکستر با رهبری "هانس زیمر" اضافه می‌شود و حس ارعاب را منتقل می‌سازد.

به گزارش 30نما، صفحه‌ی رسمی توئیتر "جیمز باند" اعلام کرده است که آیلیش ۱۸ فوریه در مراسم اهدای جوایز "بریت" این ترانه را با همکاری "هانس زیمر" و "جانی مار" اجرا خواهد کرد. آیلیش ۱۸ ساله ماه گذشته همکاری خود در این فیلم را فاش کرده بود تا او جوان‌ترین خواننده‌ی چندگانه‌ی باند لقب بگیرد. مشارکت این خواننده‌ی پاپ بدون تردید در جهت رسیدن سازندگان به هدف مدرن سازی فیلم است. آن‌ها "فیبی والر بریج" نویسنده‌ی برنده‌ی امی و گلدن گلوب "فلیبگ" (Fleabag) را برای بازنویسی فیلمنامه به خدمت گرفته بودند.

بریج در این باره توضیح می‌دهد: "بحث‌های زیادی وجود داشت در این باره که آیا چندگانه‌ی باند با توجه به رفتار شخصیت با زنان مناسب زمانه‌ی حال هست یا نه. به نظر من این حرف‌ها احمقانه‌ است. من فکر می‌کنم کاملاً با امروز منطبق است. فقط باید رشد کند. باید تکامل پیدا کند و مهم‌تر از همه فیلم با زنان رفتار درستی داشته باشد. باند لزوماً نباید رفتارش را اصلاح کند. او باید به شخصیت خودش پایبند بماند."

والر-بریج می‌افزاید: "وقتی باند را برای اولین بار دیدم، نوعی جذابیت در او موجود بود که بسیار دوست داشتم. بنابراین، از اینکه قرار است دیالوگ‌هایی برای او بنویسم هیجان‌زده‌ام. فیلمنامه از قبل نوشته شده بود. فکر نمی‌کنم درست باشد که بگویم من فیلمنامه را نوشته‌ام."

در "وقتی برای مردن نیست" ستارگانی چون "آنا دی آرماس"، "لاشانا لینچ"، "نایومی هریس"، "لئا سیدو"، "بن ویشا"، "جفری رایت"، "رامی مالک" و "رالف فاینس" نیز به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم ۱۰ آپریل (۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹) در سراسر دنیا اکران می‌شود.

 

 

بیلی ایلیش وقتی برای مردن نیست زمانی برای مردن نیست بیلی آیلیش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین