کد خبر: 46197 A

کنسرت "شهر خاموش" کیهان کلهر که تا امروز چندین بار تمدید شده است، باز هم تمدید شد و در روزهای بیست‌وچهارم و بیست‌وپنجم اسفند در تالار وحدت اجرا می‌شود.

ایران آرت، "شهرخاموش" نام آلبوم بی‌کلامی است که توسط‌ کیهان کلهر به همراه بروکلین رایدر (کوارتت زهی آمریکایی) به سفارش دانشگاه هاروارد برای سازبندی و اجرای کوارتت ساخته شده است. "شهر خاموش" مورد استقبال قرار گرفت و هم در ایران و هم در خارج کشور هنرمندان و منتقدان آن را ستودند و در جدول بهترین آلبوم‌های کلاسیک متقاطع بیلبورد به جایگاه هجدهم دست یافت. این آلبوم در شهرهای اروپا و آمریکا مثل لندن، نیویورک، ویرجینیا، شیکاگو و مینیاپولیس اجرا شد و مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش برنا، کیهان کلهر، آهنگساز ایرانی در دوران طلایی موسیقی ایران همکاری خود را با هنرمندان ایرانی همچون محمدرضا شجریان، علی‌اکبر مرادی، شهرام ناظری، حسین علیزاده و گروه دستان ثبت کرد که حاصل این همکاری آلبوم‌های "شب، سکوت، کویر"، "فریاد"، "سفر به دیگر سو"، "بی‌تو به‌سر نمی‌شود"، "فریاد"، "نوروز"، "در آینه آسمان" و … بوده است. کیهان کلهر زمانی که 17سال داشت، مقیم ایتالیا شد و سپس برای ادامه تحصیل به کانادا رفت و در رشته آهنگسازی از دانشگاه کارلتون اتاوا فارغ‌التحصیل شد.

 

کیهان کلهر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین