کد خبر: 46593 A

رضا یزدانی خواننده و بازیگر سینما و تئاتر کشور از بلاتکلیف بودن برگزاری کنسرت تهران وی که قرار بود هفته آینده برگزار شود، خبر داد.

ایران آرت، رضا یزدانی با اشاره به نزدیک شدن به زمان کنسرت 16 اسفند ماه این خواننده در تهران، گفت: برای برگزاری کنسرت 16 اسفندماه بلاتکلیف هستیم و نمی‌دانیم در آینده چه اتفاقی می افتد، آیا شرایط با توجه به شیوع ویروس کرونا مهیا می‌شود تا کنسرت برگزار شود یا خیر.

وی با اشاره به این مطلب که چند پیشنهاد برای بازی در فیلم سینمایی و تئاتر دارد ، اظهار کرد: چند پیشنهاد برای بازی در تئاتر و سینما داریم که در حال مذاکره با آنها هستم که در حال حاضر نمی‌توانیم دربارهد آن صحبت کنم و پس از مشخص شدن نام این نمایش‌ها یا فیلم‌ها می‌توان درباره آن صحبت کرد.

به گزارش پانا، یزدانی در ادامه به آلبوم جدیدش اشاره کردو گفت: این آلبوم با نام دیوونه خونه از یک ماه پیش منتشر شده است.

وی ادامه داد: شاعران این آلبوم مجید بابازاده، میثم یوسفی، حنیف معززی، محمد مهدی علی نژاد، پوریا نره‌ای ، مهدی ایوبی ، علی اکبر اکبریان و حسین سلیمانی بودند.

این خواننده به آهنگسازان این آلبوم اشاره کردو گفت: آهنگسازی بیشتر قطعات توسط خودم صورت گرفته است، در این بین چند قطعه را فرامرز نصیری ، آرش آرامش منش و علی اکبر اکبریان نیز آهنگسازی کرده‌اند.

یادآور می شود، از میان ترانه‌های این مجموعه، ترانه‌های «قرمز»، «من باید زنگ بزنم» و «تنهام نزار رفیق» پیش از عرضهٔ آلبوم، به صورت تک‌آهنگ، منتشر شده بودند.

 

رضا یزدانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین