کد خبر: 46687 A

تک آهنگ جدید لیدی گاگا افسانه‌ای را در مورد دنیایی فرازمینی در سیاره‌ای به اسم کروماتیکا معرفی می‌کند که احتمالا مبنای آلبوم جدید او خواهد بود.

ایران آرت: لیدی گاگا اولین تک‌ترانه از آلبوم جدیدش را که در آینده عرضه خواهد شد همراه با ویدویی که در آن به شکل یک جنگجوی پانک فرازمینی درآمده است، منتشر کرد.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از ایندیپندنت، ترانه "عشق احمقانه"، یک ترانه پاپ الهام‌گرفته از موزیک دیسکو است که شنونده را به یاد کارهای اول گاگا می‌اندازد که بیشتر الکترونیکی بودند .

این تک‌ترانه همچنین افسانه جدیدی را در مورد دنیایی فرازمینی در سیاره‌ای به اسم کروماتیکا معرفی می‌کند که احتمالا مبنای آلبوم جدید او خواهد بود.

یکی از میان‌نویس‌های این ترانه با این متن شروع می‌شود: "جنگ و درگیری جهان را فاسد و نابود می‌کند. بسیاری از قبایل برای سلطه‌گری می‌جنگند. در حالی که شخصیت‌های معنوی برای صلح و آرامش دعا می‌خوانند. پانک‌های مهربانی برای کروماتیکا می‌جنگند."

طبق گمانه‌زنی‌ها، کروماتیکا همچنین نام آلبوم جدید گاگا خواهد بود که تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نیست.

ترانه "عشق احمقانه" قبلا در ماه ژانویه در فضای آنلاین درز کرد و خیلی سریع در جمع هواداران لیدی گاگا منتشر شد، به گونه‌ای که خود گاگا در تویتی نوشت، "لطفا تمامش کنید."

نسخه‌ای که رسما منتشر شده، دقیقا همان نسخه درز کرده به رسانه هاست، و اولین ترانه جدید این خواننده است که پس ازترانه موسیقی متن بسیار موفق او برای فیلم "ستاره‌ای متولد شده است"، منتشر می‌شود.

 

لیدی گاگا کروماتیکا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین