کد خبر: 46927 A

ماکان بند تیتراژ سریال نوروزی "کامیون" به کارگردانی مسعود اطیابی را می‌خواند.

ایران آرت: "ماکان بند" از گروه‌های موسیقی پاپ است که برای اولین بار  تیتراژ یک سریال تلویزیونی را اجرا می‌کند. بر این اساس تیتراژ سریال نوروزی شبکه دو با ترانه و ملودی ماکان بند و تنظیم حسین غمگین ساخته‌ شده و مدیر هنری این پروژه یاشار خسروی است.  

سریال "کامیون" کاری از شبکه دو سیما است و داستان این سریال را شهاب عباسی بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته است. این مجموعه طنز درباره یک پیشکسوت فوتبال است که مدتی روی کامیون باربری کار می‌کند و پس از آشنایی با سه دانشجو که صاحب‌خانه به دلیل مشکلاتی اثاثیه‌شان را به خیابان ریخته است، درگیر ماجراهایی می‌شود.  

این سریال با بازی مهدی هاشمی، لعیا زنگنه، جهانبخش سلطانی، بیتا سحرخیز، نادر سلیمانی و با معرفی علی عامل هاشمی، بهنام شرفی، هادی مرتضی زاده، ماهان عبدی، کامیاب دانشپور دومین تجربه همکاری سید مسعود اطیابی کارگردان "تگزاس ۲" با تلویزیون است که  در ۳۰ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای تولید می‌شود و از ابتدا تا پایان فروردین ۹۹ پخش می‌شود.

کنسرت ایوان بند در کانادا

کنسرت ایوان بند در برج میلاد

"ایوان بند" برای برگزاری  تور کنسرت به کانادا سفر می‌کند. اعضای این گروه قرار است در سال 99 برای اولین‌بار در در این کشور روی صحنه بروند. تا کنون تاریخ برگزاری دو کنسرت ایوان بند در کانادا برای نیمه اول خرداد 99 قطعی شده است. شهر "ونکوور" در تاریخ 22 ماه می میزبان ایوان بند و دوستدارانش خواهد بود.

مقصد بعدی آنها هم شهر "تورنتو" خواهد بود و قرار است در روز 30 می به دیدار دوستدارانشان در این شهر بروند. فروش بلیت‌های دو کنسرت ایوان بند در کانادا آغاز شده و دوستداران این گروه می‌توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند.

گروه ایوان به سرپرستی "فواد غفاری" و خوانندگی "حسین شریفی" از پائیز سال 97 اجراهای خود در تهران و شهرهای مختلف ایران را آغاز کردند. آنها در سال 98 علاوه بر برگزاری تور داخلی اجراهایشان، در قاره اروپا و چند کشور دیگر هم روی صحنه رفتند. 

 

ماکان بند ایوان بند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین