کد خبر: 47913 A

گروه موسیقی "لیان" به سرپرستی محسن شریفیان‌، جمعه شب ۲۲ فروردین‌ماه کنسرت آنلاین برگزار می‌کند.

ایران آرت: گروه موسیقی "لیان" به سرپرستی محسن شریفیان که قرار بود ۱۹ فروردین ماه در قالب برنامه "نوروز خانه" در برج میلاد به اجرای کنسرت آنلاین بپردازد و نامش از جدول برنامه‌ها حذف شده بود، قرار است فردا جمعه ۲۲ فروردین‌ ماه به روی صحنه برود.

پیش از این محمدجوادحق شناس (معاون روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران) در صفحه تویتر خود از لغو کنسرت آنلاین گروه "لیان" خبر داده بود که برخی رسانه‌ها نیز  آنرا منعکس کردند.

محسن شریفیان نیز در گفتگو با ایلنا درباره این اتفاق گفته بود:  متاسفانه این خبر صحت دارد و مدیر برنامه‌هاى من با همکارى مجموعه شهردارى دنبال آن هستند که سوءتفاهم برطرف شود و من به همراهى مجموعه محترم مرکز موسیقى امیدوارم.

پس از این، محمد اله‌یاری (مدیر کل دفتر موسیقی) طی گفتگو با ایلنا در اینباره گفته بود: گروه موسیقی "لیان" در حال حاضر مشکلی برای اجرا ندارد و به گمانم مساله جدول و زمانبندی باشد و شهرداری در تلاش است روزی را به زمان‌بندی اضافه کند.

حال مشکل برنامه‌ریزی و زمانبندی حل شده ومحسن شریفیان به اتفاق اعضای گروه "لیان" فردا جمعه ۲۲ فروردین‌ماه،راس ساعت ۲۱:۰۰ در برج میلاد به اجرای برنامه می‌پردازد.

 

محسن شریفیان گروه لیان کنسرت آنلاین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین