کد خبر: 48265 A

کنسرتی که با ابتکار لیدی گاگا برگزار شد رقم خیره‌کننده ۱۲۷ میلیون دلار برای مبارزه با کرونا جمع کرد و باعث شد پیرس مورگان بابت انتقادش از گاگا عذرخواهی کند.

ایران آرت: پیرز مورگان از لیدی گاگا بابت انتقاد از کنسرت "دنیای متحد: با هم در خانه"، کنسرتی که باعث شد ۱۲۷ میلیون دلار (۱۰۲ میلیون پوند) برای مقابله با ویروس کرونا جمع شود، عذرخواهی کرد.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از ایندیپندنت، چند ساعت پس از این کنسرت زنده و آنلاین که خوانندگان و موسیقی‌دانانی از سراسر جهان از نشیمن خانه‌شان آن را اجرا می‌کردند، گاگا اعلام کرد در همکاری‌ با نهاد شهروند جهانی، برگزارکننده این کنسرت، ۱۲۷ میلیون دلار از سران کشورهای دنیا، شرکای تجاری و بشردوستان جمع‌آوری کرده است.

این اتفاق باعث شد که مورگان انتقاد پیشین خود را از تلاش گاگا در مقابله با کرونا پس بگیرد.

مورگان توییت کرد: "لیدی گاگا من یک عذرخواهی به تو بدهکارم. برگزاری این کنسرت ابتکار خوبی بود و پول زیادی جمع کرد، مردم را سرگرم کرد و به نجات جان انسان‌ها نیز کمک خواهد کرد."

او افزود: "با این کار هم‌چنین نشان دادی که ستارگان بزرگ چطور می‌توانند از اعتبارشان در دوره بحران به حد کمال استفاده کنند. تبریک می‌گویم و متأسفم که اول، از کارت ایراد گرفتم."

از همان ششم آوریل که گاگا خبر برگزاری این کنسرت را با هدف جمع‌اوری کمک‌های مالی در نشست خبری سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد، مورگان از حضور او در این برنامه به شدت انتقاد کرد.  

مورگان توییت کرد: "لیدی گاگا درمان کرونا را پیدا کرده؟ وگرنه خواننده‌های لعنتی لازم نیست خودشان را درگیر کنند."

گاگا در توییتر خود از جمع شدن این مبلغ ابراز خوشحالی کرد: "من کاری نکردم و فقط بخشی از این طرح بودم. از گروه شهروند جهانی ممنونم. از سازمان جهانی بهداشت ممنونم. دوستتان دارم."

مبالغی که جمع‌آوری شده است، به دست این بنیاد سازمان ملل می‌رسد تا صرف مقابله با کووید ۱۹ ‌شود و با آن تجهیزات حفاظتی ضروری، ملزومات و جعبه‌های آزمایش تشخیصی خواهند خرید.

 

کنسرت لیدی گاگا کنسرت آنلاین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین