کد خبر: 48712 A

این کاست حاوی دو نسخه از این ترانه است. یکی نسخه آزمایشی کم کیفیتی است که مک‌کارتنی می‌خواند و دیگری که با خوانندگی رینگو استار است.

ایران آرت: نسخه آزمایشی ترانه‌ای ناشنیده که گمان می‌رود تنها ترانه‌ای باشد که پل مک‌کارتنی با رینگو استار تصنیف کرده است، به حراج گذاشته شد.

به گزارش ایران‌آرت، ترانه "فرشته در لباس مبدل" را بعد از آن که گروه بیتلز از هم پاشید، به صورت آزمایشی برای آلبوم تکخوانی سال ۱۹۹۲ استار به نام "زمان زمان‌بر است" ضبط کرده بودند، اما تنظیم نهایی آن انجام نشد.

به نقل از ایندیپندنت، این کاست را که هرگز پخش عمومی نشده است، دی‌جی پیشین رادیو لوکزامبورگ، تونی پرینس، به فروش گذاشته است که بعد از نپذیرفتن استار برای ضبط نسخه‌های دیگری از این ترانه، به سراغ هنرمندان دیگری رفت.

پل فیرودر از حراجی امگا می‌گوید: "ترانه‌ای ناشنیده و پخش نشده را به بازار عرضه کردن، جالب است."

"به نظر ما این ترانه بی‌شک شایستگی آن را داشت که در آن آلبوم باشد و اطمینان دارم اگر خود پل این ترانه را منتشر می‌کرد، قطعاً خیلی در دل هواداران جا باز می‌کرد."

این کاست حاوی دو نسخه از این ترانه است. یکی نسخه آزمایشی کم کیفیتی است که مک‌کارتنی می‌خواند، و دیگری که با خوانندگی استار است و صداآمیزی کامل‌تری دارد، با  هارمونیکا و گیتار سازگزینی شده است و آواهای پشتیبان دارد.

نسخه آزمایشی دیگری هم از ترانه حذف شده "همه برنده‌اند"، همراه با نسخه چاپی متن  و  نت ترانه "فرشته در لباس مبدل"، در این مجموعه آمده است.

 

بیتلز پل مک کارتنی رینگو استار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین