کد خبر: 48813 A

"کروماتیکا" لیدی گاگا که قرار بود ۱۰ آوریل به بازار بیاید به اواخر ماه می موکول شد.

ایران آرت: لیدی گاگا تاریخ جدید انتشار آلبوم "کروماتیکا" را که به تعویق افتاده بود، اعلام کرد. او روز چهارشنبه در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که ششمین آلبومش کروماتیکا، در ۲۹ ماه مه عرضه خواهد شد.

به گزارش ایران‌آرت، گاگا، ضمن انتشار این خبر نوشت: "این سفر ادامه دارد. می‌توانید رسما در روز ۲۹ مه با هشتگ #کروماتیکا به من بپیوندید."

در کنار پست شبکه‌های اجتماعی لیدی گاگا، تصویری از یک ستاره در کار اکتشاف افق‌های آینده است. 

لینک پیش فروش آلبوم، بخش هنری دیگری از آلبوم را در چارچوبی مشابه نشان می‌دهد که در آن لیدی گاگا در حالی که آرم براق کروماتیک را در دست دارد به یک دروازه آهنین تکیه کرده است. (این تصویر در کنار هشتگ کروماتیکا در توئیتر هم دیده می شود).

به نقل از ایندیپندنت، قرار بود آلبوم کروماتیکا در روز ۱۰ آوریل به بازار بیاید، اما گاگا در ماه مارس اعلام کرد که به خاطر شیوع ویروس کرونا ناگزیر از اتخاد "تصمیم بسیار مشکل" به تعویق انداختن این تاریخ بوده است.

او در آن هنگام نوشت: "این دورانی پر تلاطم و ترسناک برای همه ماست و هرچند معتقدم هنر عنصر قدرتمندی برای ایجاد شادی و التیام یکدیگر در این دوره است، اما حس می کنم با توجه به این اپیدمی جهانی عرضه آلبوم کار درستی نیست."

"در عوض، ترجیح می‌دهم در این روزها روی یافتن راه حل تمرکز کنیم. برایم مهم است که توجه ها به روی یافتن تجهیزات لازم برای کادر درمانی معطوف شود، کودکانی که برای غذایشان به آشپزخانه مدارس دولتی متکی بوده اند کمک‌های لازم را دریافت کنند و ما به کمک افرادی بشتابیم که از اپیدمی کرونا لطمه مالی خورده اند."

 

لیدی گاگا کروماتیکا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین