کد خبر: 48881 A

آریانا گرانده گفته است که تمامی عواید حاصل از فروش این آهنگ را به یک سازمان خیریه اهدا می‌کند.

ایران آرت: آریانا گرانده، خواننده مشهور آمریکایی، موزیک‌ویدئو جدیدی را با عنوان "با تو می‌مانم" (Stuck With U) منتشر کرد. او این آهنگ را با جاستین بیبر، ستاره مشهور کانادایی خوانده است و این اثر یکی از پروژه‌های مشترک این دو هنرمند جوان و دو دوست صمیمی است.

آنها با توجه به شیوع ویروس کرونا، این موزیک ویدئو‌ را به شیوه‌ای ابتکاری و در قرنطینه خانگی تولید کردند و تمامی تصاویر با استفاده از تلفن‌های همراه ‌‌و بسیار ساده ضبط شده است.

آریانا گرانده همراه با نامزدش و جاستین بیبر به اتفاق همسرش این صحنه‌ها را در منازل خودشان ضبط کردند.

در تولید این پروژه هنری تعدادی از زوج های سرشناسی که در قرنطینه هستند نیز مشارکت داشتند، که از آن جمله می‌توان به چهره‌هایی چون کایلی و کندال جنر، اشتون کوچر و میلا کونیس، مایکل بوبله و همسرش، و گوئنت پالترو و همسرش اشاره کرد که در بخش‌هایی از این موزیک ویدئو حضور دارند.

28145310-8299643-image-a-88_1588913926171

تهیه‌کنندگان این اثر همچنین از تصاویر ارسالی طرفداران آریانا گرانده و جاستین بیبر که در قرنطینه خانگی در حال  شادی هستند و لحظات خوشی دارند نیز استفاده کرده‌اند.

آریانا گرانده گفته است که تمامی عواید حاصل از فروش این آهنگ را به یک سازمان خیریه اهدا می‌کند. این سازمان به فرزندان کادر درمانی و همه افرادی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، بورس و کمک هزینه تحصیلی ارائه می‌دهد.

 

جاستین بیبر آریانا گرانده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین