کد خبر: 48888 A

در حالی‌که سال‌هاست مدونا به‌عنوان "ملکه پاپ" شناخته می‌شود، یک مجله لیدی گاگا را به‌عنوان ملکه جدید پاپ معرفی کرده است.

ایران آرت: مجله La Times در مقاله جدید خود، لیدی گاگا، خواننده پاپ ۳۴ ساله را ملکه پاپ و آریانا گرانده، خواننده ۲۶ ساله را پرنسس پاپ معرفی کرده است.

این مقاله با اشاره به همکاری جدید لیدی گاگا و آریانا گرانده در آهنگی از آلبوم جدید گاگا، نوشته است: "هر ملکه‌ای یک پرنسس دارد و لیدی گاگا، پرنسس خود را انتخاب کرده است."

به نوشته سیگاتک، این خبر انتقادات زیادی را به همراه داشته است و بسیاری از کاربران فضای مجازی با اعتراض عنوان کرده‌اند؛ هنوز هم مدونا و بریتنی اسپیرز، ملکه و پرنسس پاپ هستند.

این در حالی است که خود آریانا گرانده در واکنش به این خبر در توییتر خود نوشت: "با خوانده این مقاله فقط گریه کردم"

"Rain on Me" آهنگ جدید و مشترک لیدی گاگا و آریانا گردانده است. این اثر در قالب آلبومی تحت عنوان "کروماتیکا" که در ۲۹ ماه مه عرضه می‌شود، گنجانده شده است.

قرار بود آلبوم کروماتیکا در روز ۱۰ آوریل به بازار بیاید، اما گاگا در ماه مارس اعلام کرد که به خاطر شیوع ویروس کرونا ناگزیر از اتخاد "تصمیم بسیار مشکل" به تعویق انداختن این تاریخ بوده است.

او در آن هنگام نوشت: "این دورانی پر تلاطم و ترسناک برای همه ماست و هرچند معتقدم هنر عنصر قدرتمندی برای ایجاد شادی و التیام یکدیگر در این دوره است، اما حس می‌کنم با توجه به این اپیدمی جهانی عرضه آلبوم کار درستی نیست."

لیدی گاگا بریتنی اسپیرز مدونا آریانا گرانده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین